• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kar yağdı

sabah yağıyor. işe gidiyorum tatil ederler umudu ile kar duruyor akşama kadar güneş. Sonra akşam yine başlıyor :D

Sokaklar kedi köpek kaynıyor onu geçtim bir sürüde evsiz insan var yağmasa keşke hiç.

Sokaklar kedi köpek kaynıyor onu geçtim bir sürüde evsiz insan var yağmasa keşke hiç.

Yağmasa değil. Sokakta gördüğümüz insana veya hayvana sığınacak bir yer bulursak ya da arkadaşlar arasında para toplayıp giyim, içim gibi şeylerini karşılarsak çok güzel olur. Hem kar yağışı ile kazanır ülke hem de insanlıkla.

Yağmasa değil. Sokakta gördüğümüz insana veya hayvana sığınacak bir yer bulursak ya da arkadaşlar arasında para toplayıp giyim, içim gibi şeylerini karşılarsak çok güzel olur. Hem kar yağışı ile kazanır ülke hem de insanlıkla.
senin benim para vermemlede olcak iş değil bro devletin evi barkı olmayanlara sahip çıkması lazım biz ne kadar türk vatandaşı isek onlarda bizim kadar türk vatandaşı sokakda gördümü millet hemen yüz buruşturuyo insanlık nereye geldi

senin benim para vermemlede olcak iş değil bro devletin evi barkı olmayanlara sahip çıkması lazım biz ne kadar türk vatandaşı isek onlarda bizim kadar türk vatandaşı sokakda gördümü millet hemen yüz buruşturuyo insanlık nereye geldi

Haklısın, adam evsiz birini gördüğünde 155'i arayıp evsiz kişiye yardım çağırmaktan aciz 155'i arayıp çaldırıp çaldırıp kapatan insanlar biliyorum ben para gitmesin diye ya :D

bizdede yagdı hemen koştuk yurdun bahçesine :D :D
1503217_10152040840748631_1521270805_n.jpg

Geri