• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KaRa # Röportaj # 31.03.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
68063_494586803896214_2092340588_n.jpg

Adı Soyadı :
Seymen ASLAN

Doğum Tarihi : 18 Nisan 1993

Yaşadığı Şehir : Mersin

Memleket : Yenişehir

Meslek : VSRO :)

Tuttuğu Takım : Galatasaray

Burcu : Koç

lblwj.png

Hobileriniz : Ümit abiyi çıldırtmak :D

Fobileriniz : Fobimde yok diyebilirim.

Forumdaki İlk Nick'i : Ctrl

Silkroad İle Tanışması : 2004 yılıydı galiba bizim internet cafeye Mahmut abi bir oyun buldum diye getirdi. Internet cafeci oynuyordu biz ne saçma diyorduk sonradan başladık halimiz bu. :)

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Bilmediklerimi öğrenip , bildiklerimi paylaşmak için.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Kurtlar Vadisi Pusu dizisi hayranı olduğum için Kara karakterine ilk girdiği günden beri ayrı bir hayranlığım vardı. Bu yüzden bu nicki kullanıyorum.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Saygısızlık , Ukalalık ,

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Basketbol. Çocukken hep oynardım hala oynuyorum futboldan daha iyi bir spor olduğunu düşünüyorum açıkçası.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Kendi hayatım gayet iyi ünlü olmak bana göre değil magazin vesaire çekemem ben :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Tüm müziikleri severim ayrım yapmam.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Seyahat etmeyi sevmem pek.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Kahraman abi ve Ümit abi ile canlı canlı görüşüp tanışmak isterdim.

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Her zaman saygı duyduğum bir abimdir. Çok sabırlıdır. Çok iyi bir insandır. Onu çıldırtmak benim hobilerim arasındadır.

Terk-i Diyar :
Kahraman abiyi anlatmaya kelimeler yetmez. Bu yüzden kelimeleri boşuna kullanmaya gerek yok. Kısacası öz abimden bile çok severim.

BlackStyle : Hakan forumun emektarlarından birisidir. Çok sakin ve bilgilidir. Çok severim kendisini.

Ruthless : Karaca'da hakan gibi emektarların başında gelir. Adamın dibidir.

TheBright : Barış görevini başarıyla yerine getiren bir arkadaşımızdır. Çok iyi bir insandır kafa dengidir. Onunla sohbet etmek hoşuma gider.

-Comandante :
Melikle yıllardır tanışmışlığımız vardır. Kendisini çok sever sayarım.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Eh işte biraz bilirim :D

En sevdiğiniz renk ? : Hepsini severim

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Tüm şarkıları severim aslında ama genellikle slow parçaları severim.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Daha önce anlatmıştım bu yüzden farklı bir çılgınlık anlatalım. Bu olay 2 hafta kadar önce oldu. Arkadaşım bize geldi. Bir iddaa'ya girdik. Iddaa şunun üzerineydi. FIFA 13'de 5 maç yapılacaktı. Kim kazanırsa karşı tarafın istediği birşeyi yapacaktı. 5 maç sonunda 4 kez arkadaş 1 kez ben yendim. Arkadaşın istediğini mecburen yerine getirmek zorundaydım. Arkadaş dedi 4 tane kebap söyle dedim yuh nasıl yiyecen yerim ben dedi. Tamam dedim söyledim yaklaşık 25 TL gitti. Ertesi gün dedim bir kez daha iddaa'ya girelim. Yine 5 maç yapacaktık. Arkadaş dedi yenilmeye doymuyormusun diye. Dedim zaten yapacak bişey yok hadi gel yapalım. 5 maçın sonucu bu kez 3-2 ben kazandım.Şimdi sıra intikama gelmişti. Biraz düşündüm ve dedimki ara kebapçıyı bana 2 tane kebap 2 tane kuşbaşı 2 tanede tavuk dürüm yanınada 5 tane ayran getirsinler dedim. Arkadaş dedi oğlum abartma ben 4 tane yedim sen yiyemezsin o kadarını diye. Dedim iddaa iddaa'dır. Arkadaş dediki yiyemezsin bu kadar fazla şeyi. Dedim yerim gel bunun içinde iddaa'ya girelim. Tamam dedi. Zorlana zorlana hepsini yedim. Yedikten sonra tabi biraz kalkamadım öyle kaldım. Öbür kazandığım iddaa'danda 3 tane Winston Paket aldırdım. Çok büyük bi çılgınlıktı. Tabiki süre tuttum yaklaşık 45 dakika kadar tuvalette kaldım :D

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Heryer :D

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Ailem

Hayvan besliyor musunuz ? : Hayır.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Saygı ve iç güzelliği önemlidir benim için. Ama tip olarak esmer.

lblwj.png

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Yok.

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Affetmez.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Geleceğim çok uzun hikaye. Kendimde pek bilmiyorum açıkçası :D

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : İyidir.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Kendimi örnek alırım :)

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Faydalı bir sistem. En azından üyelerin veya yöneticilerin birbirini biraz tanıması için çok yararlı.

lblwj.png

Hobileriniz : Ümit abiyi çıldırtmak :D

Hobin güzelmiş seymen :D

Bize ne zaman sıra gelicek :) Birde keşke mod. ve global mod. lar hakkındada düşünceler söylense :)

Hobim iyidir çok severim bu hobiyi :D

eski roportajlar silinmiş :D iyi olmuş bi bakıma KaRayı birazda olsa yakından tanımak güzeldi gerçekten.

Seymen seni severim , hobinde biraz eksikci olmalısın.
Dağlar tepeler daşlar , o yarin bizi RebelRocker ile startlar.

Kafiye uydu gibi , duymasın üzer seni :pispis

Geri