• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karadul bacağını tanınmaz hale getirdi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
231020131000034025552_3-634x371.jpg

İngiltere’nin en zehirli örümceği yalancı karadul John Catlin’in bacağını tanınmaz hale getirdi.
Örümceğin ısırmasının hemen ardından hastanenin aciline götürülen Catlin zehir nedeniyle komaya girdi.Hayati organlarının bir bölümü devre dışı kaldı. Yoğun bakımda makine desteğiyle yaşama tutundu.Örümceğin zehiri o kadar güçlüydü ki enfeksiyona yol açtı. Enfeksiyon hızla tüm vücüda yayılmaya başladı.Öyle ki Catlin yoğun bakımdan çıkınca da bacağını kaybetme tehlikesiyle yüz yüze kaldı.

231020131006444026034_3.jpg

“O AN ÖLMEK İSTEDİM”
John Catlin korkunç olayı şöyle anlattı:
“Hastaneye ilk geldiğimde doktorlar gıda zehirlenmesi sandılar. Vücudumun her yeri şişmişti. Bacağım koyu kırmızıya döndü ve yanmış gibi bir hal aldı.2 hafta hastanenin yoğun bakımında kaldım. Bir ara organlarım işlevlerini yitirmeye başladı. Özellikle böbreklerim devre dışı kaldı. Bir gece kalbim bir maraton koşucusunun kalbi gibi hızla atmaya başladı. Doktorlar iğneyle kalp ritmimi düzeltti.Ardından acı haber geldi. Doktorlar bacağımı kaybedebileceğimi söyledi.O an ölmek istedim.”
John Catlin doktorların yoğun çabası sonucu hayatta kaldı. Bacağını da kaybetmedi. Ama halen yürürken büyük zorluk çekiyor.
Uzmanlar İngiltere’de örümcek ısırmalarının arttığına dikkat çekti. Neden olarak da küresel ısınmaya bağlı iklim değişikliğini gösteriyorlar.

Örümceklere dikkat etmek lazım :)

ben en çok çekindiğim hayvanlar arasında örümcekler . :D

----------

en tırstığım başka bir cins :D

ug130.jpg

ne var ne yok öldürüyorum çevremde olasılık biraz düşüyor sanırım bende:D karınca hariç ne bulduysam ezer atarım

Adamin bacagi nasil olmus lan oyle :O

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

olm ben öldüremiyorum lan içimdeki ses onlarında canı var diyor duygulandırıyor beni :(

Bende böyle bir belgesel izledim o günden sonra hayatım değişti. Örümcek göreyim camdan atlarım. Şununla aynı odada olduğumu düşünemiyorum bile
spider-hell.jpg

Adam örümcek sokunca acısını alsın diye bacağına yumurta kırmış zannettim ilk planda sonradan anladım ki o enfeksiyonmuş :)

Geri