• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karahan Online - Forum Etkinliği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Marlock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marlock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2013
Puanı
78

2q0tzbq.png

Merhaba Arkadaşlar,

Yeni başladığım GM lik görevinde forumda kullanabilmek için imza tasarlamanızı rica ediyorum. Bunun için de bir forum etkinliği düzenledim.

Başlangıç: 21 Mayıs 2013 Salı 00:00
Bitiş: 2 Haziran 2013 PAzartesi 23:59

Yarışma Kuralları

- Tasarım yeteneğine güvenen her oyuncu yarışmaya katılabilir
- Tasarlanan imzalar 600*250 ebatlarında, 200kb boyutunda animasyonsuz JPG, GIF veya PNG formatında olmalıdır.
- Her oyuncu birden fazla tasarım ile yarışmaya katılabilir.
- İmzalar ahlak kuralları çerçevesinde olmalı ve siyasi mesaj içermemelidir.
- Katılımcılar tasarımlarını belirtilen tarihler arasında konu altında paylaşmalıdır.
- Tasarlanan imzalarda "GM Ozzy" veya "Ozzy" kelimeleri yer almalıdır.

Yarışma Ödülleri

Katılım 40 veya altı olduğu takdirde hediye verilmeyecektir.

Birinci

1x Kaplumbağa Kabuğu + 10x Yılbaşı Hediyesi

İkinci

1x 10% 'luk Güçlü Tılsım + 5x Yılbaşı Hediyesi

Üçüncü

1x 10% 'luk Güçlü Tılsım

Örnek İmza

bemat.jpg

*Not: Yukardaki İmza örnektir. Gm Sezar adına yapılmayacaktır. İmza Tasarımlarında "GM Ozzy" veya "Ozzy" kelimeleri yer almalıdır.
* Etkinlik sonuçları 3 Haziran 2012 Pazartesi günü açıklanacak,kazanan oyuncuların ödülleri Pazartesi gün içerisinde veya Salı günü verilecektir.
* Kazanan oyuncular yönetim tarafından belirlenecektir.
* İmzalarınızı bu konu altında paylaşınız.

NOT : Tasarımların GM Sezar için yapılan tasarımlardan tamamen bağımsız olması gerekmektedir.

Başvurularınızı BURAYI tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

Teşekkürler!

Kaynak: http://karahan.mayngames.com/announcement/view/4517

Geri