• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karahan Online Kavimler: Azametli Yılan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Azametli Yılan “Hızlı Bir Hareket Kasırga Yaratır ”

[SWF=height=361 width=505]http://karahan.mayngames.com/img/portal/karahan/common/info/royal.swf[/SWF]

Hakkında

Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler.

Temsilcisi

Çift Bıçaklı Yıldırım Enki. 20 yaşındayken anne ve babası Efsane Şehri’ndeki savaşta öldüler. Set-Han henüz bebekken onun hayatını kurtardı ve onu Azametli Yılan Kavmi’ne geri getirdi. Yaşı gelir gelmez eğitimine başladı. Enki Ejder ve Pars Kavimlerinden nefret etmekte çünkü onları anne ve babasının ölmünden sorumlu tutmaktadır. Bu tatmin olmamış nefretinden nasibini alarak onun çift bıçaklarının ucunda hayatlarını kaybedenler Enki Usta’nın Azametli Yılan Kavmi’nin Baş Suikastçısı olmasını da sağladılar.

Disiplinler

img_snake_action.gif

[TABLE="class: grid, width: 800"]
[TR]
[TD="align: center"]
img_snake_weapon01.gif
[/TD]
img_snake_weapon02.gif
[/TD]
img_snake_weapon03.gif
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: center"]Pala

Ölümcül Pala BatuHan’ın eğitimverdiği gizemli bir mekandır.

Pala Sanatını öğreten Usta Batu-Han silahsızken sıradan görünümlü biridir
ama çok hızlıdır ve onu hafife almanın
bedeli ağırdır.

Yılan kavmine katıldığından beri adım adım yükselerek sonunda Pala sanatının Büyük Üstadı olmuştur.

Set-Han tarafından son derece saygı gören Batu-Han’ın önderliğinde Kılıç Aşireti Yılan kavmindeki en nüfuzlu birlik olmuştur.

Pala Sanatında eğitim alanlar Zehir Savaşçılar olarak bilinmektedir.​
[/TD]
[TD="align: center"]Çift Bıçak

Çift Bıçak sanatı Usta Enki tarafından öğretilmektedir.

Bu gözü dönmüş katil aynı zamanda dövüş sanatlarında da eğitim vermektedir.

Ailesinin Pars ve Ejder kavimleriyle yapılan
savaşta ölümü üzerine her iki budundan da nefret eden Üstad dövüş sanatları eğitimini Yağı-Han’dan almıştır.​
[/TD]
[TD="align: center"]Kopuz

Bazı insanlar müzik sever ve düşmanlarıyla sesle savaşırlar. Set-Han’ın kızı Kuğu Hanım dövüş sanatları öğretmenidir.

Soğuk ama güzeldir, son derece marifetli olup ses dalgalarıyla yapılan saldırılarda ustadır.

Fısıldayan Yel Kavmi’nin eski Ustası olarak önceki Baş Kopuz Ustası’nın ölümünden sonra babasının
emirlerini dinleyerek Azametli Yılan Kavmi’ne katıldı ve Baş Usta oldu.

Şimdi Kuğu Hanım tüm kavimleri birleştirmeyi amaçlayan Hayalet Müziği Aşireti’nin lideridir.​
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Son düzenleme:
Geri