• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karahan Online Kısayol Tuşları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Küçük bir envanter olarak kullanılabilir I = envanter (İçermiyor Öğeler, Zırh, Para, ticaret sekmesi [])

C = Karakter Bilgileri
S = beceri kitabı
Esc = Sistem ayarları
F = Arkadaş Listesi
K = Öğe Salonu / Item Mall
P = Parti Seçenekler
G = Guild / Daire
T = Kişisel Alışveriş
[Shift + tıklayın = Oyuncu Menü (Shift + tıklayın bir oyuncu) / mağaza olarak, (Ör: Shift + tıklayın Hp hapları 99 yerine 50 almak için) bir şeyin kesin miktar satın almak]
F12 = oyunun ekran görüntüleri çekmek için
# Parti sohbet konuşmak için ilk olarak Bana =.
@ Zümre sohbet konuşmak için ilk olarak Bana =.
! Ev sohbet konuşmak için ilk olarak Bana =.
`Veya 1 Sol tarafta () = Otomatik yağma ¬

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 0, - q, w, e, F1, F2, F3 F4, F5, F6, F7, F8, F9 VEYA r, F10 (There gerekir daha söyle ve düzenlemek olabilir.) Beceri / hapları bar. (Bu arasında ([Esc]) Sistem Ayarlar geçiş yapabilirsiniz

[I] nventory: (küçük bir envanter olarak) kullanılabilir Öğeler, Zırh, Para, ticaret sekmesi içerir
[C] haracter Bilgi: Karakter adı, katılım noktaları, stat (yetenek) noktaları Hasar, savunma, atak oranı, kritik hasar oranı, şans, ruhu atlatmak içerir. Öznitelik hasar ve savunma özniteliği.)
[S] kitap öldürmek: Pasif Becerileri / tutkunu Becerileri / Saldırı Becerileri ve birkaç emotes burada bulunmaktadır.
[Esc] Sistem Ayarları: Grafik ayarları / Ingame ayarları / oturumunuzu çıkın.
[K] RiEnd Listesi: 10 arkadaşlarınıza arkadaşınızın listesine (shift tarafından Eklentisi kişinin tıklayarak kadar ekleyin ve İstek seçti. Arkadaşı.)
[K] Öğe Salonu: gerçek para kullanarak Mayn Puan alarak öğe mağazası kullanın.
Eğer parti lideri olan [P] gösterişli Seçenek: (izin), atın (Kapat parti), iptal (İptal parti seçenekleri kapatır) partisi tanıtın.
[X veyaZ]: Anahtar Beceri / hapları çubuğunda geriye ileri (Sen toplam) 3 var
[G] uild / Daire: Konut bilgileri (Halk karakter adı, Ev fark)
[T] Kişisel saklayın. bir dükkan ayarlar.

Geri