• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karahan Online Madalya Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Madalyalar Karakol Savaşlarında Savaş Sonunda Düşen ve 99 Adet Toplanıldığında Muhafızlardan Dönüştürülerek Çeşitli İtemler Elde Edebleciğiniz Bir Oyun Eşyasıdır.

Bende 99 Adet Madalya Var Nasıl Dönüştüre Bilirim ?

Arkadaşlar ilk olarak kavimimizin Muhafızına gidiyoruz
2v3lz6r.jpg

Ardından muhafızın üzerine tıklıyoruz vede ''Dönüştür'' ü seçiyoruz
14b46tf.jpg

Vede 99 adet (bronz,gümüş,altın) madalyonumuzu bara koyuyoruz.(Tabi bende 99 adet yok)
2uqdj46.jpg

Ve en son olarakta Dönüştür butonuna basıyoruz vede gelicek hediye en vanterimizde.

İyide Ben Dönüştürdüğümde Neler Çıkabilir Bana ?

Bronz Madalya'dan: %3 ve %15 hariç tüm eritmeler, Uğur Kağıdı, Amazon, Pet Meyvesi ,Arı ve Kelebek Petleri

Gümüş Madalya'dan: %3 ve %15 hariç tüm eritmeler, Selestin, Talih Kağıdı, Pet Meyvesi, Casus ve Çürümüş Baykuş

Altın Madalya'dan: Nadir Seviyesindeki Eritmeler, İfrit Tapınağı Anahtarı, Maymun Cuzdanı, Arı,Kelebek, Casus,Baykuş
Alıntıdır.

Geri