• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karahan Online Pars Kavimi Şehir / Kasılma / Stat Dağlımı Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Başlayacağımız Şehir: Dökme Şehir
8yx1dl.jpg

Ana Npcler

Banker Du: Bu Npc miz de istediğimiz eşyayı depolayabiliriz.
2pzk08z.jpg

Terzi Hetum: Npc mizde 34. seviyeye kadarki bütün zırhları bulabiliriz.
v5zec1.jpg

Demir Bumin: Bu Npcmizde 34. seviyeye kadarki bütün silahları bulabiliriz.
140anif.jpg

Ecza Varlu: Bu Npcmizde bütün Ruh ve Can iksirlerimizi bulabiliriz.
imi8ea.jpg

Muhafız Ulan: Bu Npcmizde karakol savaşlarına girebiliriz veya madalyalarımızı dönüştürebiliriz
21o7td.jpg

Konug: İnce Kılıc Skillerini açacağımız yer
4vfwuu.jpg

Ezici Yaru: Uzun Mızrak skillerimizi açacağımız yer
28r05g9.jpg

KamaHan: Kama skillerimizi açacağımız yer
2jg8q50.jpg
[/COLOR]

Stat Dağılımı

Uzun Mızrak: 3 Zindelik 2 Güç

Kama: 3 Zindelik 2 Güç

İnce Kılıç : 3 Güç 2 zindelik (çünkü kılıçın defans skili var)

İşte en büyük kısım kasılmak

vede arkadaşlar bunlar çok kolaydır ancak iyi itemleriniz olması gerek

Goblin: 1 den 5 level e kadar Burda kasabilirsiniz...vede hep güç gidin statlarda

Ağaç Şebeği Boss: 5 den 8,9,10,11 lwle bunlarda gidebiliriz bir kere kesmemizde

Katil Balık: 11 levelden 13 levele kadar kasılabilirsiniz...

13 lvlde itemelri alıyoz yeni itemleri zırhçıdan ve silahtardan

İskelet Rahib: 13 levelden 15 levele kadar Kasılabilirsiniz.

Geleceği Gören Kadın Boss: 15 lwlden 16 ya yükseltir

Sürülmüş: 16 lwlden 18 e götürür

Kum Adam: 18 levelden 22 levele kadar kasılabilirsiniz.

Suadam: 22 levelden 24 levele kadar kasılabilirsiniz.

Gölge General: 24 lwlden 25 lwle atlarsınız 2 veya 1 kez kestiğinizde

Ölü Han: 25 levelden 29 levele kadar kasılabilirsiniz.

Kale İşçisi: 29 levelden 31 level e kadar kasılabilirsiniz.

Buraya kadar Tekli Skillerle Kastık şimdi ise Alan(Coklu vurus) Skiliyle Gizli Magaraya giriyoruz.

Seçkin Goblin: 31 levelden 40 levele kadar kasılabilirsiniz.

Kambur: 40 levelden 45 levele kadar kasılabilirsiniz.

ve geldik 45 lwlik nadirleri almaya aldıktan sonra

Kadın Muhafız: 45 levelden 50 levele kadar burada kasılabilirsiniz.

50 level olduk Sehre dönüp seyise Gidiyoruz ve İtir kasabasina İşinlaniyoruz ve mağraya gidiyoruz

Mutant Zepi: 50 lwlden 55 lwle kasarız

yeni itemler aldık 55 lvlik nadir

Kör Chele: Bunlarda 55 den 65 lwle kasarız

Mağranın en sonundaki ışınlanma yerinden geçiyoz

Tutsak: Bununla 65 den 75 e kasarsınız rahatça vede bunlarla kasacaksanız sağ en üstteki yere gidin.

Burada Cok dikkat edilmesi gereken bir husus var Yasaklı Koruma Lider Bayagı damage vuran bir Mobdur ve çoklu vuruş kullanır.

Bu yüzden Hp nizi onlarin Critic vurusunda ölmeyecek sekilde ayarlayin. cünkü level 90 a kadar burda kasılıcaksınız.

Yasaklı Koruma Lider: 75 levelden 90 levele kadar tek kasılabilecegimiz yerdir..

Ve 90 level olduk. artık her türlü savasa katılabiliriz. ( Karakol - Kavim gibi)

Bambu Vadisine Isınlanıyoruz.

Tosun: 90 levelden 105 levele kadar Kasılabiliriz.

Yaşlı Mukor: 105 levelden 113 (uzman1)level e kadar kasılabilirsiniz...
Alıntıdır.

Son düzenleme:
Yeni başlayanlar için faydalı olabilecek bir rehber ancak oyuna başlayacak olanların şunu bilmesi gerek, ince kılıç karakteri biraz daha yüksek seviyelerde defans buff'ı olduğu için alanlı kasılan zindanlarda kullanılabilir onun haricinde pvp'de işe yaramaz çünkü hasarı düşüktür. Yine Kama karakteri çok düşük seviyelerde özellikle tek saldırdığınız yaratıklar için kullanılabilir onun dışında pvp'de işe yaramaz. Oyunda, Pars kavminde eninde sonunda dönüp kasacağınız, item yapmak için delireceğiniz karakter Uzun Mızrak karakteridir. Pvp'de en etkili karakterdir ve Pars Kavminin dominant karakteridir.

Yeni başlayanlar için faydalı olabilecek bir rehber ancak oyuna başlayacak olanların şunu bilmesi gerek, ince kılıç karakteri biraz daha yüksek seviyelerde defans buff'ı olduğu için alanlı kasılan zindanlarda kullanılabilir onun haricinde pvp'de işe yaramaz çünkü hasarı düşüktür. Yine Kama karakteri çok düşük seviyelerde özellikle tek saldırdığınız yaratıklar için kullanılabilir onun dışında pvp'de işe yaramaz. Oyunda, Pars kavminde eninde sonunda dönüp kasacağınız, item yapmak için delireceğiniz karakter Uzun Mızrak karakteridir. Pvp'de en etkili karakterdir ve Pars Kavminin dominant karakteridir.

Eski günleri hatırlattın bende pars kavminde mızrakçı açmıştım 2 abi vardı +30 çok yardımcı olmuşlardı bana sağolsunlar gök kavme geçmiştim daha sonra, sonradan oyuna çok güzel hack programları çıkınca oyunu bırakmıştım.

Eski günleri hatırlattın bende pars kavminde mızrakçı açmıştım 2 abi vardı +30 çok yardımcı olmuşlardı bana sağolsunlar gök kavme geçmiştim daha sonra, sonradan oyuna çok güzel hack programları çıkınca oyunu bırakmıştım.
Hızlı vurma, hızlı koşma gibi hackler oyunu bir çok kişi için bitirmişti, bende hack yüzünden oyunu bırakanlardan biriyim. U30 sınırında oynamıştım ilk günlerinde başlamıştım çok eğlendik ama o hack olayları bütün zevkini kaçırdı oyunun. Town basmaları özledim en çok. Ben ilk Pars kasıp Ejder kavmine geçmiştim. Sayımız diğer kavimlerden azdı ve Pars kavmini basmaya giderdik, onların npcleri önünde keserdik hepsini, çok zevkliydi. :D

Hızlı vurma, hızlı koşma gibi hackler oyunu bir çok kişi için bitirmişti, bende hack yüzünden oyunu bırakanlardan biriyim. U30 sınırında oynamıştım ilk günlerinde başlamıştım çok eğlendik ama o hack olayları bütün zevkini kaçırdı oyunun. Town basmaları özledim en çok. Ben ilk Pars kasıp Ejder kavmine geçmiştim. Sayımız diğer kavimlerden azdı ve Pars kavmini basmaya giderdik, onların npcleri önünde keserdik hepsini, çok zevkliydi. :D

Bi sn arkadaşım siz hayırdır :D pars kavmi çok güçlüydü tabi benim zamanımdayken en kalabalık kavim parstı zaten sonra iyi oyuncular falan değişti kavimleri bende gök kavme geçmiştim zaten onlar hepten iyi oyunculardı ama ben knight ve bu oyun dışında hiç bir oyunda böyle büyük savaş zevki almamıştım özellikle parstayken ben taa ilerlere kadar yani adamların diplerine kadar giderdim zıplaya zıplaya bizimkilere mesaj bilgi uçururdum benle beraber 2-3 kişi daha bilgi uçuruyodu farklı bölgelerden nereye toplanmamız gerektiği hakkında falan istihbarat topluyoduk acayip zevkliydi yaa. :D En tuhafıda kapışırken 5-10 kişi dipdibe geçiyorduk full alan koyuyoduk. :D

Bi sn arkadaşım siz hayırdır :D pars kavmi çok güçlüydü tabi benim zamanımdayken en kalabalık kavim parstı zaten sonra iyi oyuncular falan değişti kavimleri bende gök kavme geçmiştim zaten onlar hepten iyi oyunculardı ama ben knight ve bu oyun dışında hiç bir oyunda böyle büyük savaş zevki almamıştım özellikle parstayken ben taa ilerlere kadar yani adamların diplerine kadar giderdim zıplaya zıplaya bizimkilere mesaj bilgi uçururdum benle beraber 2-3 kişi daha bilgi uçuruyodu farklı bölgelerden nereye toplanmamız gerektiği hakkında falan istihbarat topluyoduk acayip zevkliydi yaa. :D En tuhafıda kapışırken 5-10 kişi dipdibe geçiyorduk full alan koyuyoduk. :D

Oyunda yarım saat-bir saatte bir savaşlar oluyordu tabi o zamanlar fulldü oyun, sürekli pvp zevki vardı. Bu %30 exp %30 hasar artışı için falan hayalet vadi sanırım adı orada mücadele ederdik ortayı kapabilmek için. Demir Ten galiba skillin adı, ben düşük seviye iken aralarına dalardım bir süre dayanırdım sürekli o skilli açıp kapmasınlar diye ortayı devamlı rahatsız ederdim U33 leri ama arada 25 30k çıkaran oluyordu direk pert :D

Oyunda yarım saat-bir saatte bir savaşlar oluyordu tabi o zamanlar fulldü oyun, sürekli pvp zevki vardı. Bu %30 exp %30 hasar artışı için falan hayalet vadi sanırım adı orada mücadele ederdik ortayı kapabilmek için. Demir Ten galiba skillin adı, ben düşük seviye iken aralarına dalardım bir süre dayanırdım sürekli o skilli açıp kapmasınlar diye ortayı devamlı rahatsız ederdim U33 leri ama arada 25 30k çıkaran oluyordu direk pert :D

O olay zaten best yani hele topluca bost kesme yardımlı falan alacakaranlık düşürme zevki off bee. :D
Birde pvp gönderirdim millete full dondururdum millet yalvarıyordu artık lütfen kes diye stun skilinin atış şekli bile aklımda gıdıklar gibi atıyodu. :D

O olay zaten best yani hele topluca bost kesme yardımlı falan alacakaranlık düşürme zevki off bee. :D
Birde pvp gönderirdim millete full dondururdum millet yalvarıyordu artık lütfen kes diye stun skilinin atış şekli bile aklımda gıdıklar gibi atıyodu. :D
Sanırım oyun boyunca gördüğüm en kıl skill o stun atmaydı. :D Gerçi onun çözme skilli de vardı ben açıp kovalıyordum, sonra birbirimize stun atmaya çalışıyorduk. :D

Geri