• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karakter Alım/Satım Konusunu Açacaklar Dikkat!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MythLee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MythLee

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
115
maxigamelogo.png

Konu açmadan önce aşşağıdaki 2 konuyu özenle okuyun,konunuz kurallara uymuyorsa KESINLIKLE onaylanmayacaktır.

Karakter Satın Alma/Satma Herkes Okusun!!

Karakter Alım & Satım Konusu Açmadan Önce Okuyun

- Konunuz kurallara uymuyorsa onaylanmayacaktır,konunuzun durumuna göre direkt çöpe taşınacaktır yada düzenlemeniz için biraz zaman tanınanacaktır.

-
Aynı konuyu birden fazla açanlar hakkında gerekli işlem uygulanacaktır.

-Konunuzu belli aralıklarla (HAFTADA 1 KEZ) ziyaret edip satılıp satılmadığı hakkında bilgi vermelisiniz aksi takdirde konunuz güncel olmadığından dolayı Çöp Kutusuna taşınacaktır.

-Konunuz bu kriterlere uymuyorsa neden onaylanmadı yada neden silindi vs. gibisinden sorular lütfen sormayın.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri