• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karakter Satış Konusu Temizleme (Resim olmayan konuları çöpe taşıyan bot)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
[TABLE=]Karakter Satış Konu Temizleme Beta 1.02
Boyut : 4.06
MD5 :eeec2e21a2c34ff8e60b618dd8002fec
Tarama Sonucu : 5/43 (11.6%)

[/TABLE]

Net Framework 4 : http://www.microsoft.com/downloads/...3-96FF-047F95396215/dotNetFx40_Full_setup.exe

Programın Tanıtımı

5856.png

Forumdaki kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın..Program herkesde açılır ancak Sadece karakter satışta yetkili olanlar konuları çöpe taşıyabilir.

5877.png

5867.png

Konuları kontrol etmek istediğiniz server'ı listeden seçin. İşleme başlaya basın. Program tüm konuları tek tek kontrol edip resim bulunmayanları çöp kutusuna taşıyıcak.

5894.png

Listelerin sağ üstündeki Çöp kutusuna basarak listeleri temizleyebilirsiniz. Konu başlıklarının gözüktüğü listede başlığa çift tıklayıp konuyu varsayılan tarayıcıda görüntüleyebilirsiniz.

Üzerinde çalıştığım şeyler : Program sizin belirtiğiniz sözcükleri içeren konuları da tespit edip Çöpe taşıyabilicek. (Satıldı - Takaslandı vs. yada küfür)
Belirtiğiniz tarihten önce açılmış konuları da çöpe taşıyabilicek.

Sizlerden isteklerim : Programın hatası mutlaka vardır veya eksiği. İsteklerinizi ve hataları bildirin ki ortaya birlikte güzel bişeyler çıkaralım.
Programın kendim birkaç server için test ettim ama sizde kullanırken başından ayrılmayın sonuçta daha beta. İhtimal düşük ama yanlış konuları çöpe taşıyabilir.
Bir işlem devam ederken başka işlem yapmayın. İşlem tamamlandıktan sonra yeni işleme geçmeden birkaç saniye bekleyin. Yoksa internet hızınız yavaş ise sorunlar olabilir.
Başka bölümler içinde bota ihtiyaç varsa bildirebilirsiniz.

Önemli : Tarayıcı olarak internet explorer kullananlar sorun yaşayabilir. Çünkü program internet explorer üzerinden çalışıyor. İnternet explorer kullanan varsa programı çalıştıracağı zaman forum'dan çıkış yapsın ve beni hatırla işaretli olmasın.

Programı test ettikleri için İntérpide ve UniQueStyle dostlarıma teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri:
Eline Sağlık :D

Acaba kim bu fikri çıkardı (H)

eline sağlık. Bu yanlıslık yapıp konuları biçmesin?

@ BlackStyle saol fikir için dostum :D

@ ForsakenMe denediğm kadarıyla biçmedi daha hiç :D

@ Ruthléss Saol Karaca teşekkür ederim.

Linkler uçmuş :D Anakartım yandı yenisini alınca yeniliyeceğim. Tabi hardiskte sorun yoksa :D Elinde olan varsa upload edip koyabilir.?

Geri