• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

karakter seçimi YARDIM ???

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KARTUH
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KARTUH

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
31 May 2011
Puanı
0
herkese yorumları için şimdiden tşkr ediyorum
WOW a başlamayı düşünüyorum hangi karater daha sağlam daha seri daha zevkli yazan olursa sevinirim kolay gelsin

Zevk herkeze göre değişir. ama bana soracak olursan : Druid.
Formdan Forma girmesi , combo sistemi ve görünmez oluşu çok zevkli bir class yapiyor. Tabi bu benim görüşüm :)
4.2 Patch'le zaten şu an OP Durumdalar eğer PvP istiyorsan Druid açmani tavsiye ederim. Yok ben druid açmam diyorsan Death Knight veya Mage'de PvP çok iyi classlardir.

Her classın kendine göre zor yanları veya üstün yanları var.Bazı patchlerde bazı classların ağzına bal çalar.Mutlu ederler.Şu an olarak değil oynama şekline göre class seçmelisin.Önce nasıl bir oyuncusun? Reflex adamımı, taktik adamımı, gözlemleyen ve strateji belirleyen birimi? tabi en önemli olan soru şu; direk fightın ortasında mı olmayı seversin yoksa uzakta kalmayı mı?

Geri