• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karakter seçiminden sonra Generic host process Win 32 Services

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DesTiReD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DesTiReD

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ağu 2009
Puanı
0
g78qt.png

Çözümü bilen varmıya her seferinde böyle oluyo karakteri seçiyoruz oyun başlarken böyle oluyor

• Windows otomatik olarak güncelleme yapıyor mu ? Internette bir çok kişi bu sorun ile karşılaştığını ve windows güncellemeleri ile sorununun giderildiğini söylemiş.
  • Windows'un orjinal sürümünü kurun.Sorunun diğer bir kaynağı ise işletim sisteminizin full olmamasıdır.

lol'u açarken play demeden önce yukarda options var ordan repair'e tıkla bu işlem biraz uzun sürer ama hatayı bulur senin için resimlerle anlatmaya çalıştım :D

Son düzenleme:
Geri