• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karakter Yapılandırma Hakkında Soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Syndrome
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Syndrome

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2014
Puanı
12
Öncelikler Hepinize Merhabalar 1 Kaç Gündür Yapancı Bir Sw De Takılmaktayım Bi Degişiklik Olsun Dedim Glavie Çhar Açtım Aslında Hiç Oynamadım Glavi + Fire Verdim Sw Geneline Bakıyorum Force Açmışlar Sw *90 Cap Ben 60 Lightning 30 Cold Düşünüyodum Snow İçin Şimdi Baktım Miller Cold Sizce Ne Yapmalıyım Öneriniz Nedir :D

Şimdiden Teşekkürler Yanıtlarınız İçin :)

Setini ve özellikle silahını sağlam yapabileceksen Heuksal,Fire,Cold öneririm.Defansın yüksek olucaktır,silahıda güçlü yapabilirsen forceleri çerez niyetine yiyebileceğini düşünüyorum ve server PvE mi PvP mi?

Setini ve özellikle silahını sağlam yapabileceksen Heuksal,Fire,Cold öneririm.Defansın yüksek olucaktır,silahıda güçlü yapabilirsen forceleri çerez niyetine yiyebileceğini düşünüyorum ve server PvE mi PvP mi?

Cahilligimi Bagışla Biraz Geri Kalmışım Bu Konuda 2 Si Arasındaki Fark Nedir :) PvE ve PvP

Geri