• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

karakter

Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2015
Puanı
0
İyi akşamlar arkadaşlar ben tekrar silkroada başlayan biri olarak sormak istiyorum. bundan 7 yıl öncesine kadar oynuyordum oyun inanın o kadar değişmiş ki karakter açarken sormak istediğim güvendiğim için soruyorum. oyundan tamamen zevk almak istiyorum pvp olsun unique olsun her türlü tavsiyeye açığım etrafta çok fazla kaynak bulamadım. karakter tavsiyesi verebilir misiniz?

Oynadığın servera göre değişir dostum o yüzden belirtirsen ne tarz bir serverda oynadığını daha net bir cevap verebiliriz :)

hocam ben normal olanı indirdim bu private serverlardan değil

----------

Ya aklıma yatan eu için rogue ch için glaive var ikisi için detaylı bir anlatım var mı acaba bulduğum hep eski kaynaklar

Geri