• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karakterimden Birkaç Resim (MoltenWoW)

Cottonmouth

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Ara 2011
Puanı
162
Amaç size oyunu göstermek, sevdirmek ve en sonunda yanıma arkadaş bulmak :D

Giriş Ekranı

4c9b2d2688c64ee1ba1e841.png

Dalaran

bacebd2b833d458698d7858.png

Vault of Archavon'da boss kesmeye hazırlanırken :D (Merak edenleri için söyliyim rdpsler saolsun kesemedik 25 kişi yattı :D )

3dba1e6a5ae84e71ab18ed2.png

VoA Atak !!!! :D

f2760308c0fd41148f97b36.png

ToC

92b3dca18af14d1bb6d22ed.png

Ve son olarak Icecrown Citadel

7b3a528403ac4ba49ba934b.png

Son düzenleme:
Emre %41.1 i yüklendi bu gece 50 olur inşallah :D yarın gecede beraber oynarız artık :) cd cileri dolaştım yoktu hiçbi yerde bi tanesinde vardı oda harddisk su an yok akşamüstü gel dedi gitmedim artık yarın inecek inşallah :)

Oyun güzel fakat 80 lv için ne kadar uğraştın :D

Private server bu. Exp rateler x12. Tam hatırlamıyorum ama 2 - 3 gün olsa gerek. İlk charımda 1 - 2 hafta uğraşmıştım ama öğrendikten sonra kolay geliyor :)

----------

Emre A.1 i yüklendi bu gece 50 olur inşallah :D yarın gecede beraber oynarız artık :) cd cileri dolaştım yoktu hiçbi yerde bi tanesinde vardı oda harddisk su an yok akşamüstü gel dedi gitmedim artık yarın inecek inşallah :)

Tamam karakter açmadan bana ulaş :D

Private server bu. Exp rateler x12. Tam hatırlamıyorum ama 2 - 3 gün olsa gerek. İlk charımda 1 - 2 hafta uğraşmıştım ama öğrendikten sonra kolay geliyor :)

----------

Tamam karakter açmadan bana ulaş :D

Guildine alırsın artık :P sen söylersin ne açacağımı hiç bişey bilmiyorum çünkü bide msn de olursan daha rahat ulaşabilirim yarın :)

hacı silkroaddan sıkılmıştım 2 3 hafta takılırım bu oyunda sen bana link yolla indirme üyelik felan filan her ne gerekiyorsa bide en zevklisi hangisi söyle açayım ben takılırız :D

Geri