• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karamazov Kardeşler l Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

Mr Payne

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
65
maxigamelogo.png

15971.png

Kitap Hakkında (Kaynak D&R) :

Adı daima dünya edebiyatının başyapıtları arasında anılan Karamazov Kardeşlerde Dostoyevski, bir romancı olmanın ötesinde bir psikiyatr, bir feylesof, bir teolog olmaya cüret eder. Kilise ve devlet, ideolojiler ve güzellik, özgürlük ve sorumluluk gibi her zamanın sorunlarıyla, taşradaki küçük bir Rus ailesinin para, aşk, baba korkusu, kardeş kıskançlığı, itibar gibi iç sorunları arasında büyük bir ahenk ve güçle gidip gelir.

Tolstoyun "en sevdiğim kitap" dediği Karamazov Kardeşler Dostoyevskinin ölümünden bir yıl önce muhteşem bir final olarak yayımlanır (1880). Dostoyevskinin mali ve ruhsal bir sürgünde yaşadığı Avrupa defterini kapatmış, kumar ve büyük borçlarından kurtulmuş, huzurlu ve mutlu bir aile hayatına kavuşmuş, ruhsal olgunluğun zirvesine ulaşmış olması şüphesiz eserin başarısında önemli faktörlerdir.

15971.png

Kitabın Kapağı:

karamazov.jpg

15971.png

Kitabın Yazarı : Dostoyevski

dostoyevsky.jpg

Daha okumak nasip olmadı ama harika ötesi bir kitap okumadan eminim.Evde var şuan almıştım başlıcam yakında 1104 sayfamı ne tek cilt bütün kitaplığı kapladı neredeyse ele alıpta okunmuyor rahleye koyup okucam utanmasam :D

Daha okumak nasip olmadı ama harika ötesi bir kitap okumadan eminim.Evde var şuan almıştım başlıcam yakında 1104 sayfamı ne tek cilt bütün kitaplığı kapladı neredeyse ele alıpta okunmuyor rahleye koyup okucam utanmasam :D
NT'de ve Kum saati yayınlarında 400 Sayfalık olanlar var, onları oku bence. :D

Geri