• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

karanlık cöktü üzerime

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PedroLopez

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2013
Puanı
1
dertler derya olmuş, sevgi dolu masum kalbimde, yakmak ister gemileri çekip uzaklara gitmek ister yürek dayanamassın ya yokluguna acıların aşar ya boyunu,kücücük bir cocuk gibi sarılmak istersin ya boynuna sıgınmak ister yüregin tıpkı kücük bir kırlangıc yavrusu gibi ama bakarsın ki ne sıgınıcak bir kapın vardır nede senin yaralarını saracak sıcak bir kalp işte o zaman olgunlaşırsın istesendee istemesende tam bu durumdayim beyler yanlızım karanlık cöktü üzerime sonu belli olmayan bi piramitte gibiyim aylardır hergün daha kötüye gidiyorum beni anladıgını düsündügüm dostlarımıda bir bir kaybediyorum psikolojik bisey oldugunu düsünüp aylardir psikologa gidiyorum bi faydasını görmedim kabuslar görüyorum hayaller görüyorum bazen gercekten kafayı yedigime inanıyorum artık gündüzleri pek sıkıntım olmasada geceleri tuhaf hisler duyup anlam veremedigim şeyler görüyorum kafa dağıtmak icin yattıgımda daha kötü oluyo kabuslar sinsilesi millete iyimis gibi rol yapmaktan gercekten sıkıldım sonum ne olur bilmiyorum allah kimseye böyle bi dert vermesin diyorum buraya yazmamın sebebi ise sadece yazarak rahatlıyorum hayırlı geceler :'(

Son düzenleme:
Ercan söylediğini duymamış olayım bizi adamdan saymıyomusun sen güçlü adamsın oğlum herşey gibi bunuda atlatıcaksın biz yanındayız sen saçma sapan delilikler yapma yeter.

Ercan söylediğini duymamış olayım bizi adamdan saymıyomusun sen güçlü adamsın oğlum herşey gibi bunuda atlatıcaksın biz yanındayız sen saçma sapan delilikler yapma yeter.
serkan hicbiseyin yoluna girdiği falan yok bugun bi parcamı daha kaybettim nisani attı cansu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri