• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kararsızım cevap ?

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar 71 Kredim var 10.sınıfa gidiyorum 73 krediyle geçiyorsun.Karnede 3 zayıf geldi , Dil anlatım fizik kimya

Sınavlara gircem 73 kredi yapmam lazım

Sınavları Biyoloji,kimya,Dil anltm ve bedenden anltım kredi 73 yapsam geççem

Hangilerine giriyim sizce?

Zaten bedene girsem ilk dönem 4 2.ci dönem 5 = haftalık 2 saat 4 .2=8 kredi geliyor onu 5 alıp 10 kredi yapıp 73 kredi tuturup geçiçem

dil anlatım sorumlu zaten gitmek zorundayım

Bedenci 5 yapmaz ihtimaline karşın bir sınava girmek zorundaıym biyojlojim 2 , 3 yapsammı diyorm ? sizce ful çalışıp yoksa
kimyam 1 onu 2mi yapsam ama kimyadan hiç birşey bilmyrm defter alllah pullak , baksam zor anlarım sizce npym?Bedeni geçsem diğerlerine gerek kalmaz ,Beden çarşamba saat 14:00 ,Biyoloji çarşamba 12:00 ' da biyoloji 1 yapma ihtimalimde va r:(

Galiba bu açtığın 5. konu kardeşim demekki kimse cevabı bilmiyor, öğretmenlerini felan aramayı dene?

Geri