• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

karasızım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JinJine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JinJine

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2013
Puanı
0
telefonum bozuldu telefoncuya götürdüm ama baya tuzlu oluyo yeni telefon almak daha mantıklı geldi 550 650 tl arası düzgün bişeyler baktım ama aklıma yatan fazla olmadı general mobile discovery buldum dışardan modern ve şık duruyo bütcemede uygun fakat bir kaç yerde telefondan memnun olmayanları gördüm kullanıp hoşuna gidende var forumda kullanan varsa veya telefonu bilen azıcık anlatabilirmi yada önerebilceğiniz başka telefon varmı ?

Forumda General Mobile Discovery kullanmayı dövüyorlar o derece .
Genel olarak o bütçeye alabileceğin en iyi telefonlardan bir tanesi, tavsiye edebilirim.

Forumda General Mobile Discovery kullanmayı dövüyorlar o derece .
Genel olarak o bütçeye alabileceğin en iyi telefonlardan bir tanesi, tavsiye edebilirim.
:D hmm herhangibir sorun olmaz yani ? samsung kadar dayanıklımıdır bana biraz oyuncak gibi geldi parçaları :D

o bütçelere alabileceğin en iyi telefon o'dur .
forumda kullanan birçok arkadaş var herhangi bir sorunla karşılaştıklarını görmedim .

Bende general mobile discovery i öneriyorum fiyata göre iyi bir telefon.

Arkadaşlar kirlilik olmasın bende note 2 almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ? note 2 ve s3 arasında kaldım.

650 lira bandında pek alternatif yok gm discovery , lumia 620 , lumia 520 , birde hepsiburada indiriminde 720 var. Bunların arasından donanım olarak en iyisi discovery ,kamera acısından en iyi çekim yapanı 720.2 arkadasımda gm discovery var bende tüm gün onlardan alıp kullanıyorum herhangibir sorun yasadıklarını görmedim telefon gayet hızlı kamerası ortalama mazeme kalitesi düşük zaten kap ile kullanıcagını düşünürsek sorun olmaz .

Geri