• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

(Kardeş Payı) Hilmi'den Yaşar Usta Taklidi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ezfop
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ezfop

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Tem 2014
Puanı
0
(Kardeş Payı) Hilmi'den Yaşar Usta Taklidi "Bak beyim sana iki çift lafım var !"
hhe çok hoşuma gitti bu
Bak beyim sana iki çift lafım var ! Hahahaaa :D gerçekten çok iyi
Bak beyim, sana iki çift lafım var. Koskoca adamsın. Paran var, pulun var, her şeyin var. Binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana ekmekle oynamak? .

Bak beyim, sana iki çift lafım var! Koskoca adamsın, paran var, pulun var, binlerce kişi çalışıyor emrinde. Yakışır mı sana ekmekle oynamak? Yakışır. herşeyin var benim kinin 1000 katı hemde. sen büyük patron sen büyük sün evet sen büyüksün ben senin yanında bir hiçim ama ne oğluna. dokunma zepzenginsin :D

(Kardeş Payı) Hilmi'den Yaşar Usta Taklidi "Bak beyim sana iki çift lafım var !" - YouTube

Geri