• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karın Kası İçin evde calısıyorum lakin ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Şınav cekiyorum mekik cekiyorum fakat bunlara baya az yapabiliyorum mesela bi seferde 30 mekik anca cekebiliyorum şınav desen 5'e zor varıyorum :S

sınıf arkadaşlarım günde 40-50 şınav cekiyormus o.O

bu miktar bende azmı sizce ?

60 kiloyum 1.76 boyum var :)

Son düzenleme:
hemen çok çekecen diye birşey yok kendini zorlamalı ve iyi beslenmelisin şınav arttırma programları var ama biraz ağır gelecektir barfix ile vücudunu zora alıştır derim gerisi sana çook kolay gelecektir :D

Geçen sene, 30'u zor yapıyor iken, kendimi geliştirdim ve rekorum 150. Yani yazın 150 mekik çekiyordum ancak şuan kaç yapabilirim bilmiyorum.

Demek istediğim, ha diyince olmaz. Yavaş yavaş arttırıcaksın :)

Ben 5 sınav yapamayan birisiydim yazdan önce yazin google play den runtastic push ups a basladim ve 2 ayda 50 sınava çıktım şuan düz sınavı bıraktım ve clup pushups yapıyorum sana tavsiyem 20 düz şınav yapana kadar kendini geliştir 20 den sonra clupa geç (alkislayarak) yada parmak ucu yumruk vb ama düze 20 den sonra devam etme

hemen çok çekecen diye birşey yok kendini zorlamalı ve iyi beslenmelisin şınav arttırma programları var ama biraz ağır gelecektir barfix ile vücudunu zora alıştır derim gerisi sana çook kolay gelecektir :D

bi an onlardan 40-50'yi duyunca acaba boşunamı ugrasıyorum dedim :D

----------

Ben 5 sınav yapamayan birisiydim yazdan önce yazin google play den runtastic push ups a basladim ve 2 ayda 50 sınava çıktım şuan düz sınavı bıraktım ve clup pushups yapıyorum sana tavsiyem 20 düz şınav yapana kadar kendini geliştir 20 den sonra clupa geç (alkislayarak) yada parmak ucu yumruk vb ama düze 20 den sonra devam etme
runtastic push ups'u indireyim bakalım neyin nesiymiş :)

Anladiktan sonra birakmazsin bir daha ama 1-2 hafta yapıp bırakma takildigin olursa sor vg ile alakalı

30 şınava çok diyorsan spora başlama ronaldo hergün 3bin mekik çekiyor ben bile boş zamanım olursa bin tane çekiyorum.spor günleri 500 en az zor değil çekmek bir süre sonra etki bile etmez alıştır kendini

30 şınava çok diyorsan spora başlama ronaldo hergün 3bin mekik çekiyor ben bile boş zamanım olursa bin tane çekiyorum.spor günleri 500 en az zor değil çekmek bir süre sonra etki bile etmez alıştır kendini
saçmalamanın tavanına vurdun iyice o 3bin mekik kaç senelik emek? bir anda olcak bir şeymi bu işler

saçmalamanın tavanına vurdun iyice o 3bin mekik kaç senelik emek? bir anda olcak bir şeymi bu işler

kardeşim ben örnek veriyorum , ayrıca 3bin mekiği 1 oturuşta çekecek hali yok gün içerisinde toplam 3bin mekik. benim anlatmak istediğim 1 oturuşta 30 mekik değil 4-5 sette 50-60 taneyi bile geçer.

programı indirdim hatta

mekik , diz cökme programlarınıda indirdim hatırlatıcıyıda kurdum her aksam calısacagım :)

bende 35 x5 set yapıyorum bazen ise o an ki yorulmuşluk hissime bağlı çok değil aslında 10 x3 başlarsan mekikte 2 hafta set başına 5 yada 4 mekik arttırabilirsin o an ki kondisyon artışına bağlı zayıf olman mekikde serilik anlamında bir avantaj şınavda ise kollarının gücüne bağlı 10 x5 sanırım onda dayanamazsın onda da 10x3 yaparsan daha sonra onuda 2 hafta sonra set başına 2 yada 3 ekleyerek gidersin tabiki kollarını güçlendirebilirsin ön ve arka kol hareketleriyle özellikle arka kolu geliştirdiğin takdirde şınavda eskisi kadar zorlanmazsın zayıfsın karın kasların cabuk çıkar yağ oranın düşük olduğu için hemen çıkmaz tabiki 2-3 ay alışman lazım kolay gelsin

kanka bende senin gibiydim maks 15 şınavdı şuan tek elle şınav çekebilcek durumdayım ve diamond pushupsdan rahat 20 yapıyorum :D başlarda yalanım yok 1 tane yapardım sonra kolum kırılıcak gibi olurdu ama şimdi öyle değil :D çok güzel lan şınav çekmek :D

Ben ilk başladığımda 5 tane zor çekiyordum şuan 50e yakın şınav çekebiliyorum göğüs+kol kaslarınla alakalı bazılarının anatomisi güçlü oluyor fazla takma kafaya :D

Ben ilk başladığımda 5 tane zor çekiyordum şuan 50e yakın şınav çekebiliyorum göğüs+kol kaslarınla alakalı bazılarının anatomisi güçlü oluyor fazla takma kafaya :D
zaten şınavda zorlanmanın nedeni ya sırtdır yada koldur mesela triceps şınavda baya çalışır diye biliyorum eğer sırtdan dolayı şınavı bırakıyosanız direk barfikse başlayın sorun çözülür :D

Ben 1.88 boyundayım 103 kiloyum. 1 saat önce 72 + 29 mekik çektim, 20~30 dakika kadar koştum. Bayağıda terledim. Şınav 6-7 tane çekebiliyorum; kollar vücüdu taşımıyor malesef. Yaz tatilinde 115 kilodan 96 kiloya kadar indim fakat okul başlayınca geri aldım birazını. :D Tekrardan vermeye çalışıyorum bu sefer hedefi 88 tuttum; ve maksimum 3 ay içinde ineceğim.

Ben 1.88 boyundayım 103 kiloyum. 1 saat önce 72 + 29 mekik çektim, 20~30 dakika kadar koştum. Bayağıda terledim. Şınav 6-7 tane çekebiliyorum; kollar vücüdu taşımıyor malesef. Yaz tatilinde 115 kilodan 96 kiloya kadar indim fakat okul başlayınca geri aldım birazını. :D Tekrardan vermeye çalışıyorum bu sefer hedefi 88 tuttum; ve maksimum 3 ay içinde ineceğim.
insanity yapaydın direk 80 :D

Mekikten nefret ediyorum bende açık kapalı üçgen sınaç vs iyi çekiyorm

kanka bende senin gibiydim maks 15 şınavdı şuan tek elle şınav çekebilcek durumdayım ve diamond pushupsdan rahat 20 yapıyorum :D başlarda yalanım yok 1 tane yapardım sonra kolum kırılıcak gibi olurdu ama şimdi öyle değil :D çok güzel lan şınav çekmek :D

fotodaki duruma göre gayet normal :D

Geri