• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karnınızı ağrıtan şakalar :D

crossbow123

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Tem 2009
Puanı
5
evet arkadaşlar bugün sizlerle süper komik şakaları paylaşacağım baya güldüm umarım sizde gülersiniz
not şakalar fazla iyi değil ilk koyduğum videoyu kabul etmedi görevliler bende yenisini arıyorum bulunca sizlerle paylaşacağım

Son düzenleme:
İlk şakadaki merdiveni tutan mavi gömlekli gözlüklü adama yazık ya :D Canla başla tutmaya çalışmış adam merdiveni :D

Ben bu bölümün görevlisi değilim, sadece uyarmak istedim bölüm görevlisi görseydi banlanmaya kadar ilerleyebilirdi. :)

okadr erotik bişey yoktu bence şayet olsaydı tv de yayınlanmazdı bu şakaların hepsi tv de yayınlanıyor fakat türkiyedeki adet ve ahlak kuralları aynı olmadığı için biraz erotik gibi görünebilir :)

okadr erotik bişey yoktu bence şayet olsaydı tv de yayınlanmazdı bu şakaların hepsi tv de yayınlanıyor fakat türkiyedeki adet ve ahlak kuralları aynı olmadığı için biraz erotik gibi görünebilir :)
İstersen tekrar koy fakat görevliler işlem yapar, senin iyiliğin için söylüyorum ben. :)

Şuan ciddi bir karın ağrısı çekiyorum ben şimdi bunları izlesem 2 aynı kutup birbirini ittiğinden karın ağrısından kurtulurmuyum?

Şuan ciddi bir karın ağrısı çekiyorum ben şimdi bunları izlesem 2 aynı kutup birbirini ittiğinden karın ağrısından kurtulurmuyum?
komik olmadığını bende biliyorum ilk video komikti fakat oradaki şakaların birinde erotik bölüm varmış o yüzden kaldırdım

Geri