• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karpuz Sebzedir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selamlar 2-3 gün önce, maxigame silkroad karakter satış bölümüne konu açtım, halen onay için bekliyorum , birisi ilgilenebilir mi , özel mesaj atınca da cevap alamıyorum, buradan yazayım dedim, kusura bakmayın, saygılarımla.

selamlar 2-3 gün önce, maxigame silkroad karakter satış bölümüne konu açtım, halen onay için bekliyorum , birisi ilgilenebilir mi , özel mesaj atınca da cevap alamıyorum, buradan yazayım dedim, kusura bakmayın, saygılarımla.
[MENTION=75350]BlackStyle[/MENTION] [MENTION=166388]Sentius[/MENTION]

Benim aklımda şekerli olanlar meyve şekersiz olup tuz ile tatlandırılan sebze olarak kaldı

anştayn olarak konuya giriyorum :D

çekirdekli yiyecekler meyvedir bu yüzdendir ki domates meyvedir !

Bana özel mesaj gelmedi kime atıysan bilmiyorum fakat ben oranın moderatörü olarak bana hiç bir özel mesaj ile konumu onaylarmısın gibi bir mesaj gelmedi.

Bence meyvedir sebzelerin hepsinin içine katıldığı bir yemek oluyor sonuçta ama karpuzun yok bildiğim kadarıyla :D :D

Hiçbir zaman sucuk ağacı düşünebilecek kadar creative* olamayacaksınız :D

şimdi toprakta yetişen sebze olduguna göre karpuz ve kavun ağaçta yetiştiğine göre 2 side meyvedir. Buda farklı bir bakış açısı :S

Geri