• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karşılaşacağınız Sorunlar ve Çözümleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NqaKuL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NqaKuL

Karşılaşabileceğiniz Bazı Sorunlar

-Sunucu meşgul görünüyor, oyuna giremiyorum
-Pando Media Booster hatası alıyorum
-Sitedeki hesap aktifleştirme kısmını göremiyorum
-Hesabımı aktifleştirmeme rağmen kullanıcı adı yok ya da hesap aktif değil hatası alıyorum.
-Kimliği ve şifremi onaylama esnasında hata ile karşılaşıyorum
-Yama dosyasını kurulum yöneticisinden yükleyemiyorum. "Failed to download patch info" hatası alıyorum

Yukarıdaki hatalar konusunda deneyebilecekleriniz:

Cengiz Han 2 Kapalı Beta'nın ardından şifrenizi değiştirdiyseniz sorun yaşayabilirsiniz. Joygame hesabınızın şifresini değiştirip yeniden denediğinizde bu problem ortadan kalkacaktır.

Kapalı Beta'dan kalma kurulum dosyasını deniyor olabilirsiniz. Bu durumda
bu adresten yeni kurulum yöneticisini indirebilirsiniz.

Tarayıcınızın geçmişini silip,
bu adreste ctrl + F5 kısayolunu kullanarak aktifleştirme kısmının gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Hesabınız daha önceden aktifleştirilmişse yeniden aktifleştirmenize gerek kalmamaktadır. Böyle bir durumda aktifleştirme ekranını görmezsiniz.

Cengiz Han 2 tamamen güvenlidir; ancak bazı durumlarda yanlış olarak sisteminiz tarafından engellenmiş olabilir. Bu durumda kullandığınız virüs programı ya da güvenlik duvarının Cengiz Han 2'yi engelleyip engellemediğini kontrol ediniz.

Cengiz Han 2 ile ilgili sorunlarınızı Destek Sistemimize bildirmeyi unutmayınız.

Oyun içi sorunla karşılaşan arkadaşlar bana PM atabilir Türk Irkı - Nertaeux :)

Geri