• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kasa Hakkında Soru

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mr Payne
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mr Payne

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
65
İyi Günler Beyler,

Yeni ekran kartlarının bir hayli büyük olması yeni kasa arayışlarına girmeme neden oldu. Size birkaç sorum olacak.

Anakartım:

ASUS - Anakart- P7H55-M LX

Düşündüğüm Kasa:

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - HAF 912 ADVANCE MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA - Bilgisayar Kasası

İlk olarak sorum, kasa ve anakart yapısının aynı olması gerektiği. Yeni öğrendim, fazla kavrayamadım. Anakart ve kasa uyumlu mudur?

Bir diğer sorum ise;

VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA - Bilgisayar Kasası

Bu kasanın üstte verdiğim diğer kasadan 750W Power vermesi dışındaki farkı nedir, hangisini önerirsiniz?

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Anakart yapısı uatx yani micro atx alacağın kasa yapısıda micro atx olduğu için uyumlu.750w power ile birlikte verilecek kasada usb 3.0 yok gördüğüm eksiklik şuanlık bu.

Geri