• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaşıma piercing yaptırmayı düşünüyorum.

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Evet arkadaşlar başlık açık kaşıma piercing yaptırmayı istiyorum ama bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana biraz bilgi verebilir mi ?

Ne gibi riskler var falan filan. Ne yapmam gerekli.

risk :)
maxresdefault.jpg

Onun piercing ile alakası yok hacım. Bende öyle sanıyordum da araştırınca öyle değilmiş. Hoş bence ama bende olsa o derecede rahatsızlık duymam şahsen. :D

----------

Yaptıracağın yer iyi bir yer ve hijyenik olduğu sürece bir sorunun olmaz. Ama toplumda ''O'' olarak lanse edilirsin. :D

İnsanların düşüncesini boş ver başkan. Ben beğendikten sonra arkamdan isteyen istediğini desin, ben kendimi biliyorum sonuçta. :D

Çok düşünme hemen git yaptır.Çok düşünürsen yaptırmaktan vazgeçersin.

Arkadaşım hiç bir riski yok bende'de var sadece araştır çevreyi sağlam yerlere git. 20-30 lira'dan kaçmaz biraz fazla olsun ama kaliteli ve temiz şekilde olsun. Milletin ne dediğine önem verme ne yapmak istersen onu yap hayat senin !

Arkadaşım hiç bir riski yok bende'de var sadece araştır çevreyi sağlam yerlere git. 20-30 lira'dan kaçmaz biraz fazla olsun ama kaliteli ve temiz şekilde olsun. Milletin ne dediğine önem verme ne yapmak istersen onu yap hayat senin !

Para ve insanların ne düşündüğü hiç sorun değil benim. Bakımını falan nasıl yapıyorsun ? İlk zamanlar ve sonrasında.

----------

Gençsin olm takıl tak ama bir yaştan sonra hoş durmaz :)

25 i geçmez zaten bence. :)

Onun piercing ile alakası yok hacım. Bende öyle sanıyordum da araştırınca öyle değilmiş. Hoş bence ama bende olsa o derecede rahatsızlık duymam şahsen. :D

----------

İnsanların düşüncesini boş ver başkan. Ben beğendikten sonra arkamdan isteyen istediğini desin, ben kendimi biliyorum sonuçta. :D

Genelde kendimizden çok diğer insanların hakkımızdaki düşüncelerine önem veririz. İnsanlar sana yadırgayarak bakarken kendimi biliyorum diyerek yoluna devam edeceksen karar senin ama ben şahsen içten içe bozulurdum Sana düşüncelerini söylemeyecekler sonuçta ve ben öyle değilim de diyemeyeceksin :d Eğer çıkarılabilir bişeyse yaptır derim

Sana yakışır da saçlar falan uzun iyi gider. Arkadaş yaptırmıştı kaşı davul gibi olmuştu sanki yeni kafa oluşumu gibi bir şey oldu onlara dikkat et.

Genelde kendimizden çok diğer insanların hakkımızdaki düşüncelerine önem veririz. İnsanlar sana yadırgayarak bakarken kendimi biliyorum diyerek yoluna devam edeceksen karar senin ama ben şahsen içten içe bozulurdum Sana düşüncelerini söylemeyecekler sonuçta ve ben öyle değilim de diyemeyeceksin :d Eğer çıkarılabilir bişeyse yaptır derim

Çıkartılabilir bir şey ve sana tavsiyem biraz daha öz güvene sahip olman. İnsanların düşüncelerini kendinden üstün tutma asla.

Geri