• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaskın önemli motor sürücüleri okuyun mutlaka

Since1967

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2011
Puanı
4
Arkadaşlar 4-5 senedir motor kullanıyorum hiç kaza yapmamıştım düzgün kullanıyorum kaskı şu son 1 senedir takıyorum bugün anlam veremediğim bir şekilde sollama yaparken arabayı görmedim duran arabaya girdim direk frenlere asıldım motor arabanın altına girdi ben sağ tarafa fırladım ve ilk hissettiğim şey kafamın çok sert bir şekilde yere çarpması oldu ama kasktan dolayı bu çarpma beni hiç etkilemedi ama kask olmasaydı diye düşünüyorum çok kötü olabilirdi şükür yani ben 100mt bi yere gidicek olsam bile şu kaskı takıyorum siz siz olun abi şu kaskı 1 sokak öteye gidiyor olsanız bile takın ne olur ne olmaz hadi eyv okuduğunuz için sağolun.

bende kaza yaptım baya süratlı ne kaskı takmıstım nede montumu gıymıstım kalktım kask param parça kafamı çok vurdum ama kafamda çizik bile yok dedim iyi ki takmamışım :D

Kask adi değildi iyisinden almıştım 20 TL ye :D

şaka şaka 100 TL likti ama kask param parçaydı diceksiniz kask ı takmadın nasıl kırıldı motorun arkasına bağlamıştm üstüne motor düşmüş o hale gelmiş ben havada fırladım arabada vurdum ordan düştüm yere vurdum sürüklendim felan no problem deneyin zevkli oluyor ambulans felan :D

bütün olay kaskta bitmiyor iyi bi sürücü tüm donanımları almalı mont korumalık kask eldiven felan hepsi olması en iyisi ;) yada ben gibi hiç takmayın az kötü örnek olayım :)

Dipnot: Eğer kaskınızın markası wiwi ise kaza olacağını anladığınız anda can sağlığınız için fırlatıp atınız.

Geri