• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kasmayan Kasa Öneri :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
37
Laptopla oyun oynamaya başladım acı çektiriyor oyundan atmalar kasmalar hele ki zevk almam gerek tek yer olan kale savaşı tam bir eziyet haline geliyor bende laptopu bir kenara bırakıp kendime ortalama bir toplama kasa almak istiyorum sahibinden bana kasa seçebilecek var mı

filtre olarak sadece adrese istanbul avrupa yakası - Avcılar / Beylikdüzü / Büyükçekmece / Esenyurt filtresi koyup kasa önerebilecek var mı.

anlamıyorum teknik özelliklerden 2 karakter ile hiçbir şekilde kasmasın yeterli

tabi sro dedik diye pes 13 vesaire de kaldıracak şekilde şöyle 400-500-600 lira cıvarı kasa önerebilecek cengaverleri meydana davet ediyorum :)

bakmaya üşenenler için sahibinden link :
https://www.sahibinden.com/bilgisayar-masaustu-modeller-toplama?address_region=1&address_town=435&address_town=436&address_town=429&address_town=450&price_max=600

teşekkürler :)

ekranlı mı ekransız mı

- - - Güncellendi - - -

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-ekran-kartli-bol-oyunlu-kasa-374108534/detay
monitor bulabilirim diyorsanız budur hocam pazarlık ile 520ye filan alırsanız 100e de 2. el bir monitor bulursunuz daha sonra 2-4 gb ram eklerseniz bilgisayar fişek olur ama şuanki 4 gb ram bile yetecektir size 4 gb ram ile rahat 3 çar açarsınız pes 2013de düşük orta ayarda oynatır

ekranlı mı ekransız mı

- - - Güncellendi - - -

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-ekran-kartli-bol-oyunlu-kasa-374108534/detay
monitor bulabilirim diyorsanız budur hocam pazarlık ile 520ye filan alırsanız 100e de 2. el bir monitor bulursunuz daha sonra 2-4 gb ram eklerseniz bilgisayar fişek olur ama şuanki 4 gb ram bile yetecektir size 4 gb ram ile rahat 3 çar açarsınız pes 2013de düşük orta ayarda oynatır

monitörüm kablolarım var kasayı sırtlayıp eve gdip kuracağım şuanki 4gb mevcut ram işimi görür istersemde ekstra ram takabilirim diyorsun, teşekkürler bi iki fikir daha alalım da hafta içi gidip alalım bakalm :)

Kesinlikle 2. el bilgisayar almanı önermiyorum hacım, o topa girme sakın. Git ucuz sistem topla daha iyi.

Kesinlikle 2. el bilgisayar almanı önermiyorum hacım, o topa girme sakın. Git ucuz sistem topla daha iyi.
bence ucuz olduktan sonra alınabilir ikinci el hocam veya 2. el parça alınabilir mesela 0 kasa ile 2. el kasanın bir farkının olacağını düşünmüyorum 0 kasa yerine 2. el kasa alınıp sisteme ufak bir yükseltme yapılabilir. veya 2. el ram çok bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum ramlari ve kasayı 2. el alıp ekran kartını 1 üst modele yakın alınabilir

sadece anakartı 2500 lira olan bir i7 sistem aldı arkadaşım donanımhaber 2.el bölümünden toplam 2100 gibi bir fiyata bence şansınızı deneyin derim zararına satış yapan çok

Geri