• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

KasperSky hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan squirrel
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

squirrel

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Haz 2014
Puanı
13
Bilgisayarımda KasperSky aktif değildi aktif ettim tarama felan yaptı 2 3 kere kapattı açtı bilgisayarı şuanda %70 olarak yavaşladı bilgisayar. Resmen bilgisayarı öldürdü diyebilirim ne yapmalıyım? Daha önce sürekli kullanan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

Çözüm basit KasperSky ı kaldırmalısın :D bilgisayarı aşırı derecede yoruyor Norton öneririm kaspersky gibi yormaz.

Kasper kurduğum zaman bilgisayarın performansı acayip düşüyor. Nortonu bir deneyeyim.

Aynen öyle kaspersky ile tarama yapmaya çekiniyor insan saatler sürüyor ve tarama yaparken başka hiç birşey yapmana izin vermiyor nortonla öyle bi sorunum olmadı hem taramalar kısa sürüyor hemde kasma sorunu yok.

Windows 7 için kaspersky internet security 2013 öneririm.
ram 4 veya 8 gb üstü ise sıkıntı çıkartmaması lazım.
eset smart security de kullanabilirsin.

İnternet Security pek vürüsleri görmüyor sana önerim nod32 kullanirsan saglıklıdır ben suan kullaniyorum sıkıntım yok

en kralı eset nod 32 kardeşim yıllardır kullanıyorum sapasağlam :rbk:

nod32 vürüsleri silmiyor direk garantiye alıyor ordan sen silersen silersin silmezsen garantide kalir istersende geri yükleye bilirsin sildiginide
Kasper'de öyle fakat multi generic olanları direk siliyor. Trojanlarıda direk siliyor

Geri