• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Katarina penta kill

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Yeni katarinayla penta yaptım sizinle paylaşmak istedim buyrun linki

Güzel penta beğendim :) Eu nordic deysen TexaSupporters1 ekle kardeşim

Veigar malmış ya adam meteor atıyor üstüne resmen stun atsana aga ya
(Tebrikler)

Son düzenleme:
Veigar malmış ya adam meteor atıyor üstüne resmen stun atsana aga ya
(Tebrikler)

Video başlarken dikkatli bak, veigar zaten stunı kaçırmış, ardından arkadaş penta yapmış :)

Tebrikler, güzel penta. :)

Bu arada katarinaya ne oldu şimdi, okumadım halen daha, nerf mü yoksa buff mı !?

Video başlarken dikkatli bak, veigar zaten stunı kaçırmış, ardından arkadaş penta yapmış :)

Tebrikler, güzel penta. :)

Bu arada katarinaya ne oldu şimdi, okumadım halen daha, nerf mü yoksa buff mı !?

Evet veigar stunu kaçırdıktan sonra açtım zaten ultiyi :)

Katarinanın W deki skili Q ile kullanınca Heal reduce E ile kullanınca %50 az damage yemeni sağlıyordu.Artık W yerine kullanılabilir bir skill getirdiler Ama W skilinide diğer skillere dağıttılar artık direkt ulti heacl reduce veriyo E direkt reduce damage veriyo Q da Qdan sonra vurduğunda bonus magic damage veriyo yani buffladılar biraz :) Umarım anlatabilrdim :D

Geri