• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Katarina Pentakill

basarsapci

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 May 2010
Puanı
7
Arkadaşlar bu gün Gangplank ile oynadığım maçta takım arkadaşımın yaptığı Pentakill videosunu sizinle paylaşmak istedim. İyi seyirler :)

Oyuncu: RockThisHeyula
Server: Türkiye

güzel :D neden kimse katanın ultisini bozmaya uğraşmamış :D ordan nami,galio,daius ultisini bozabilirdi ilginç

bunda bişi göremedim eziklere karşı yapılan beleş pentakill

Dediğin gibi biraz beleşe olmuş ama gördüğüm kadarıyla Türkiye serverı yeni açıldığı için West yada Nordic'teki kadar fazla iyi oyuncu yok. Bunun da etkisi olabilir.

Yeni açılma ile alakası yok. İyi oyuncuların büyük bir kısmı westte kalmayı seçiyor. Kendini iyi sanan kötü oyuncularsa yeni bir başlangıç yapmak için TR'ye geçiyor. Burdaki yeni oyuncularla birleşince şenlik başlıyor. Hayatımda ilk defa, katarinanın tek başın kule dibinde bekleyen 5 adama daldığını ve hiç birinin tepki göstermeden ölmeyi beklediğini gördüm.

Penta için tebrik ederim gene arkadaşı ama çok sevinilcek bir durum değil.

Yeni açılma ile alakası yok. İyi oyuncuların büyük bir kısmı westte kalmayı seçiyor. Kendini iyi sanan kötü oyuncularsa yeni bir başlangıç yapmak için TR'ye geçiyor. Burdaki yeni oyuncularla birleşince şenlik başlıyor. Hayatımda ilk defa, katarinanın tek başın kule dibinde bekleyen 5 adama daldığını ve hiç birinin tepki göstermeden ölmeyi beklediğini gördüm.

Penta için tebrik ederim gene arkadaşı ama çok sevinilcek bir durum değil.

:) Haklısınız yorum için teşekkürler.

----------

Adamlar gel beni kes diye beklemiş :D Güzel video..

:D hehe

Geri