• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kate Hudson'ın Güzellik Sırları

Aktiflik
K.Tarihi
25 Kas 2015
Puanı
0
Son yılların en güzel kadınlarından biri olan Kate Hudson’ın güzellik sırlarını merak eden milyonlar içinde biz de varız elbette. Tüm merak edilenler, ünlü yıldızın kendi ağzından açıklanmış! Okuyalım...

Güzellik felsefenizden bahseder misiniz?

Bana göre güzellik içeriden başlar ve dışa vurur. Stresinizi yönetebilmek ilk şey, çünkü strese girdiğimiz zaman vücut mutlaka kendini belli eder. Ben stresli olduğumda önce sağlıklı bir güzellik rejimine girerim. Az çoktur mantığı benim favorim. Bir etkinliğe katılırken veya gerekli durumlarda, ödün verip biraz daha aşırıya kaçabiliyorum. Normal günlerde naturel bir makyaj tercih ederim. Sadece küçük kusurları örtmek ve solgunluk giderecek kadar. BB krem gibi hafif bir nemlendirici make up forever, dudak parlatıcı, biraz bronzlaştırıcı ve maskara yeterli oluyor.

Stres ile nasıl başa çıktığınızı detaylı anlatır mısınız?

Meditasyonun önemli olduğunu düşünüyorum. Dünyadan birkaç dakika uzak kalmak, yalnız, duyarlı ve bütün streslerinizin sizden uzaklaşmasına izin vermek önemli. Birçok insan için medite haline geçmenin zor olduğunu biliyorum. Ama daha fazla pratik yaparsanız faydalarını kendiniz de farkedeceksiniz. Ve bu daha spiritüel bir pratikten çok bilimsel bir pratiğe dönüşmeye başlayacak. Daha iyimser ve barışçıl olabilmek için stresinizi kontrol edebilmelisiniz. Yani şu da var ki aktif olabilmek de çok önemli. Stresli olduğunuzda ya da birşeyler motivasyonunuzu bozuyorsa, fiziksel olarak da belirtilerini görüyoruz. Hareketli olduğunuzda ise endorfin serotoninle beraber salgılanmaya başlar. Ve bu da daha fazla enerjiyi getirmekle beynin zevk merkezlerini de aktif kılar.

Doğada olmak da çok önemli, tabiatı seviyorum. Bütün bunlar hayatımdaki stresli zamanları aşmama yardımcı oluyor.

Olmazsa olmaz güzellik malzemeleriniz nelerdir?

Balm ruj ve dudak parlatıcılarını (Nars Larger Than Life Lip Gloss- Bimini) seviyorum. Özel etkinlikler ve bazı durumlar haricinde çok fazla ruj kullanan birisi değilim. Ama her zaman yanımda taşırım. Ayrıca makyaj temizleyicileri de her zaman makyaj çantamın içinde bulunur. Özellikle en sevdiğim Valmont Eau Micellaire Precieuse yüz temizleme suyudur. Verdiği ferahlık hissini ve hoş kokusunu seviyorum.

Diğer bir favorim de BB krem (shiseido Perfect BB Cream-Medium). Doğal makyajı tamamlayıcı bir ürün. Üstelik SPF de içeriyor. Bir de gül suyumu hep yanımda taşırım. Hepsi bu.

Favori bir parfümünüz var mı?

Ben yağ insanıyım. Parfüm bazen beni sersemletiyor. Bu yüzden yağ bazlı esansları tercih ediyorum. Hindistancevizi, plaj esansları. Hindistancevizi yağı kullanmayı sevdiklerimden. Portakal çiçeği esansları gibi birkaç esans satın alıp bazen karışımlar yapıyorum.

Dışarı çıkarken ne tarz makyaj yapıyorsunuz?

Günlük zamanda doğal olduğumu düşünüyorum. Dışarı çıkarken de programımın ne olduğuna göre değişir. Kalın dudak makyajı çok hoşuma gidiyor. Ağır bir makyaj kullanmak yerine, 80’lerin gölgeli gözleri ve kırmızı dudakları hoşuma gidiyor. Daha çok deneysel uygulamalar yapıyorum. Arkadaşlarımın makyajını yaparken de kirpikler üzerinde değişik renkler deniyorum.

Özel etkinliklerde makyajınızı hiç kendinizin yaptığı oluyor mu?

Aslında bazen oluyor. Makyaj sanatçıları biraz garip geliyor. Birkaçı ile çalışmayı gerçekten çok seviyorum. Ama makyaj yapmak küçük kızlığımdan bu yana yaptığım şeylerden bir tanesi. KUllanılan makyaj malzemeleri de çok önemli.

Geri