• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kaybeden bir benmiyim...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ShockWave
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı akşamlar sorunuma gelince ben kendimi övmiyim şimdi ama temiz kalpli bir insanım içimde gram kadar kötülük yok
kendimden çok karşımdakinin mutlu olmasını isterim başkası üzülmesin diye kendimi üzerim fakat böyle olmam ilişkilerimde ayrılmaya sebep oluyor sanırsam bilmiyorum aşırı kıskancım sinirlenirim fakat sorsanız bugüne kadar 1 kez kavga etmişimdir (18 yaşındayım) ne gibi değişiklikler yapıp kendimi mutlu edip güzel bir birliktelik yaşıyabilirim bana yardımcı olunnnn :) ( Bu arada seviliyosunuz maxigame ailesi )

Bendede pek fark yok aslında, yaş 18 kavga sayım 1

Genelde karşı tarafın mutluluğunu düşünüyorum, ancak sadece değer verdiğim kişiler için geçerli bu.

Aşk meşk olaylarına girmeyelim, o konuda ben bahtsızım, güvenebileceğim bir kişi karşıma çıktığı sürece kaçırmam bunuda söyleyeyim.

Yaş 19 kavga sayım çok rahat 1000'in üstünde :D

Aşırı kıskançlık her yönden kötü.Kıskançlığın bir diğer ismi ( ilişkilerde ) güvensizlik.Güvenirsen kıskançlığında baya bi iner...

Yaşım 18 kavga sayım 15 yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :D

Şaka bir yana herşey özgüvende bitiyor.. (bende olmayan şey)

---------------------------------------

Son düzenleme:
Yaş 19 kavga sayım çok rahat 1000'in üstünde :D

Aşırı kıskançlık her yönden kötü.Kıskançlığın bir diğer ismi ( ilişkilerde ) güvensizlik.Güvenirsen kıskançlığında baya bi iner...

Matah bir şeymiş gibi anlatman ayrı bir güzel sanki :( Kavga etmekle neyi nereye kadar çözebilirsin ki ?

Yaş 20 olucak kavga sayım 0, çok korkutucu biriyim ondandır (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Bende sevmem kendimi genelde övmeyi ama şu dünyada benim kadar çevresini düşünen biri olduğunu sanmıyorum. Bir şey söylemeden önce 100 farklı şekilde düşünürüm, acaba karşımdaki nasıl anlar, üzülür mü vs. Aynı şekilde bir şey yapmadan önce bu hareket onu kırar mı diye içim içimi yer. Heee Murat (AeRinel mi ne zıkkımsa) zerre umrumda değil o ayrı, zerre düşünmem ona laf çakarken :D

Şu ana kadar sorun yaşamadım ama, çevrendekiler de etkili olabilir bu konuda. Çevre değişikliği önerebilirim ben.

Aynı derdi taşıyoruz seninle. Ben yapım gereği kavgacı bir insanım. 18 yaşımdayım ve bu zamana kadar ettiğim kavgaların haddi hesabı yoktur. Fakat, sevdiğim insanları 1 kez olsun üzmedim. Kendim üzüldüm ama karşımdakini üzmedim. Karşımdakini hep bir şeylerden sakınmaya çalıştım. Bu zamana kadar ne türlü ortam varsa hepsini gördüm ve yaşadım. Kadınsa kadın, içkiyse içki, kafelerse kafeler, barlarsa barlar, esrarsa esrar, bali ise bali. Kısacası herşey. Bunları gördüğüm için karşımdaki sevdiğimi hep esirgemeye çalışmışımdır. Ama bunu yapmam ya çok kıskanç olarak görünmeme, ya da paranoyak bir insan gibi görünmeme neden oldu ve terkedildim. Ama benim için sorun değil. Senin için de sorun olmasın. Elbet seni anlayan biri çıkacak karşına. Ben böyle düşünüyorum.

kardeşim öncelikle 23 yaşındayım bugüne kadar fazla ilişki yaşamadım, şu an ki kız arkadasımda ailemle tanıstırdığım ilk kız. ve kavga dövüş devam ediyoruz.. sana tavsiyem olduğun gibi olmaya devam et farklı bir şekilde olmaya calısırsan yarın öbür asıl kişiliğin biryerde patlak verir bu yüzden herkes seni sen gibi tanısın. kader mutlaka çıkartacaktır karsına sana göre olanı.. sadece dua et bak yaşında genç şimdiden düşünme bunları bence.. hayırlı iş hayırlı aş hayırlı eş de her zaman dualarında...

Yaş 20 olucak kavga sayım 0, çok korkutucu biriyim ondandır (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Bende sevmem kendimi genelde övmeyi ama şu dünyada benim kadar çevresini düşünen biri olduğunu sanmıyorum. Bir şey söylemeden önce 100 farklı şekilde düşünürüm, acaba karşımdaki nasıl anlar, üzülür mü vs. Aynı şekilde bir şey yapmadan önce bu hareket onu kırar mı diye içim içimi yer. Heee Murat (AeRinel mi ne zıkkımsa) zerre umrumda değil o ayrı, zerre düşünmem ona laf çakarken :D

Şu ana kadar sorun yaşamadım ama, çevrendekiler de etkili olabilir bu konuda. Çevre değişikliği önerebilirim ben.
arkadaş hiç düşünmeden yazar çakar lafları evet bak çok doğru :D ama farkında değil 2 katını yiyor :D neyse konuya döneyim ben şunu farkettim kıskanmak güzel brşey sahiplenmek ama aşırıya kaçmak karşındakine güvenmediğini gösterir.O yüzden akışına bırakıyorum ben düşünmeye çalışmıyorum böyle kötü şeyleri.Paranoyaklık derecesinde kıskanıp kavga ediyorsan yanlış yaşın itibariyle insanlar çok değişken hallerde oluyor kimseyi bahsettiğin kadar sahiplenip kıskanamazsın kendini biraz olgunlaştırdığında zamanında bu halde olmanı çocukluk olarak bile niteleyebilirsin;)

arkadaş hiç düşünmeden yazar çakar lafları evet bak çok doğru :D ama farkında değil 2 katını yiyor :D neyse konuya döneyim ben şunu farkettim kıskanmak güzel brşey sahiplenmek ama aşırıya kaçmak karşındakine güvenmediğini gösterir.O yüzden akışına bırakıyorum ben düşünmeye çalışmıyorum böyle kötü şeyleri.Paranoyaklık derecesinde kıskanıp kavga ediyorsan yanlış yaşın itibariyle insanlar çok değişken hallerde oluyor kimseyi bahsettiğin kadar sahiplenip kıskanamazsın kendini biraz olgunlaştırdığında zamanında bu halde olmanı çocukluk olarak bile niteleyebilirsin;)

buz dağı misali 1 sanar 1000 yer, ama garibim çaktığı 2 ile yetinir :D Yirim lan sini :D

Yaşım 19 uzun ilişkim olmadı yapamadım kısa ilişkilerim oldu geçmişe baktığımda oldukça midem bulanıyor 20 -30 tane kisa ilişki yerine 1 tane uzun ilişkiyi tercih ediyor insan uzun ilişki yaşamamış olmamın nedeni ise sizin gibi benimde güvenmemiş olmam ve ayrılmam açıkcası terk edildiğimi hatırlamıyorum maksimum 8-9 gibi bir süre sürüyor ortalama ilişki ömrüm . 2 ay önce ise hayatım değişti diyebilirim karşıma birisi çıktı tanıdım baktım herkesten farklı birisi gibi daha önce hiç kimse öyle gelmiyorda bana yani biraz da artık güvenmek istiyorda olabilirim önemli nokta ise senin güvenini kazanıp kıskançlık triplerine sokmayacak bir kişi bulman lazım . Başta anlaşamıyorsan ve güvenmiyorsan kesinlikle uzun süreli bir ilişki yaşamanı tavsiye etmiyorum duygusal bir yapıya sahip isen bu seni gerçekten çok üzüyor . Çok kişi kaybettim ama şuan hiç pişman değilim şuan ki ilişkim o kadar güzel ki tabi ki bazı durumlarda pek emin olamıyor insan acaba aldatılıyormu diye ama bunu konuşarak kendine guvendirmeye çalışıyor yani karşımdaki insan elinden geleni yapıyor kardeşim bu benim için çok önemli . Bizim kaybetme nedenlerimiz şu karşımızda ki bizim için çapa göstermiyor ve güven vermediği doğru kiişi olmadığı için ilişki bitiyor . Anlaşıp dünyaya aynı pencereden bakıyorsanız güveniyorsan ve mutluysan onu asla kaybetme.

Bugün herşey tamamen bitti anlıyorum ki karşındakini gerçekten tanıyamıyorsun olmuyor sen o sende o olamıyorsun malesef kızları anlamanın imkansız olduğunu birkez daha anladım . iki aylık birliktelik 2 mesajla hemen bitebiliyor hemde dün yanyaneyken istediği herşeyi yapmışken uzun ilişki pskolojine bedenine zarar verir.

Son düzenleme:
Geri