• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kayıp Ehliyet Yenileme & Biyometrik resim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Selamlar , maalesef ehliyetimi kaybettim ve yeni ehliyet başvurusunda bulunucam.Merak ettiğim konulardan birtanesi , şu anda ehliyetim yokken araç kullanırsam cezası var mı?Yani sonuç olarak ehliyet var ama o an üstümde değil.Kimlik yanımda.İkinci konu yeni ehliyette kullanılan resim.Benim eski ehliyetimdeki resimde arka fon siyahtı , fotoğrafçı birşey olmaz demişti harbiden de vermişlerdi ehliyeti o resimle.Acaba yine siyah arka fonla kabul ederler mi yeni ehliyetlerde.Yapan deneyen gören var mı?

1. Konu yanlış anlaşılmasın , evrakları toparlayabilmem için araç kullanmam lazım ve sonuçta ehliyetim yanımda değil şu anda. 1-2 Gün idare edicek bir yöntem varsa ceza yemeden araç kullanmanın merakla bekliyorum. Teşekkürler şimdiden iyi forumlar.

Merhaba. Öncelikle söylemek istiyorum ki, ehliyet yokken herhangi bir çevirme veya yakalanma olayında savunma yapmak mümkün olmuyor. Ehliyet her ne şekilde olursa olsun yoksa, trafiğe çıkış yasak demektir. Başıma geldiği için biliyorum.

Evrakları toplamak için araç kullanmak için toplu taşımayı tercih edebilirsin çünkü bundan başka seçeneğin yok.

Madem ehliyeti yenileyeceksin, o zaman yeni ehliyet çıkartman en doğrusudur. Yeni ehliyette de biyometrik fotoğraf gerekmektedir. Arkası siyah vs. olmamalıdır.

Geri