• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[SATILIK] - KB 7 - Her Şey Tamamlanmak Üzere / Acil Satılık

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
maxigamebanner1.png

Herkese selamlar, merhabalar arkadaşlar. Hemen hemen 3-4 aydır oynadığım hesabımı satma kararı verdim. Bunun en büyük etkisi de şuan ki mevcut köy ismimdir. Köy ismim 'MertFulya' dır. Mert benim ismim, Fulya ise eski kız arkadaşımın ismidir. Mevcut ilişkimizi bitirdiğimiz için şuan bu isim benim canımı çok acıtıyor, gördükçe kötü oluyorum. Bu yüzden de köyümü ucuzdan satma kararı aldım. İsme takıntılı olmayanların olabileceğini düşündüm. Bu arada, köy ismi değiştirme hakkı kullanıldı. Fakat SuperCell firması bir daha aynı etkinliği yapar mı bunu bilmiyorum. Ne kadar zaman geçerse geçsin elbet yapacağından eminim. Aşağıda köyüm ile ilgili görseller ve bilgiler paylaşıyorum.

maxicon.png

Köyüm hakkında bilgiler;

66au5t.jpg
Köy Adı: MertFulya
66au5t.jpg
KB Seviyesi: 7
66au5t.jpg
İnşaatçı Sayısı: 3
66au5t.jpg
Çıkılan En Yüksek Kupa Puanı: 1462
66au5t.jpg
Kazanılan Savaş Yıldızları: 56
66au5t.jpg
Mevcut Yeşil Taş Miktarı: 88

maxicon.png

Köyümün genel görünümü ve hakkında bilgiler;

g5NdRR.jpg

Köyümün genel görünümü şuan bu şekildedir. Okçu kuleleri, Büyücü kuleleri, Toplar, Havanlar, Kışlalar, Altın ve İksir depoları, Büyü Fabrikası, Laboratuvar ve Hava savunmaları KB seviyesine göre son seviyededir. Geriye kalanlar ise yükseltme istemektedir.

maxicon.png

Askerlerin eğitim seviyeleri;

624gE7.jpg

7kO9pW.jpg

Barbar, Okçu, Dev, Goblin, Duvar Yıkıcı, Büyücü, Şifacı, Şimşek Büyüsü ve Ejder KB seviyesine göre son seviyededir. Diğer kahramanlar ise yükseltme istemektedir.

maxicon.png

Köy profilimden bilgiler;

JY5RMo.jpg

DMLzA6.jpg

ZDrvqa.jpg

946M7k.jpg

Görevlerin bir çoğunu bitirmeye ve yükseltmeye özen göstermiştim. Fakat, mevcut hali de bu şekildedir.

maxicon.png

İletişim Bilgilerim;

66au5t.jpg
Facebook: https://www.facebook.com/Mertoo0
66au5t.jpg
Twitter: https://twitter.com/mertdogan35
66au5t.jpg
66au5t.jpg
Mail: mert.dogan3535@gmail.com
66au5t.jpg
GSM: Gerektiğinde verilecektir.

maxicon.png

İstediğim karşılık: 30TL

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar bir an önce alıcı bulman dileğiyle.

Hayırlı satışlar kardeşim, üzüldüm bu duruma..

Teşekkür ederim kardeşim. Bu dünyada sonu olan şeyler hiç bir zaman güzel değildir. Birde, sonu olacak olan şeyleri bildiğin halde kendini aksine inandırmak vardır, bu daha da kötüdür. Benimki de bu şekilde denebilir. Göre göre, yaşaya yaşaya bir şeyler öğrenir insanoğlu demişler.

----------

Hayırlı satışlar bir an önce alıcı bulman dileğiyle.

Teşekkür ederim, inşallah.

Geri