• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kendi ilk 11'iniz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Iyethshar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
Canım sıkıldı bir konu açayım dedim aklıma direk futbol geldi :D

Arkadaşlar beğendiniz oyuncularla ilk 11'inizi yazarmısınız...

125260.png

Sağ açık olan oyuncunun adı çıkmamış.Marco Reus,Dortmund'da oynuyor.

Not : Lütfen Ronaldo-Messi atışması yapmayın.

http://www.idealkadro.com/takim/karma-takim

Atıyorum Messi yazıyorsunuz arama yerine,hemen altta çıkan Messi'nin hizasında " İlk 11 " var tıklıyorsunuz sağ tarafta kadroya geliyor...

Son düzenleme:
Benim de futbol zevk' im bu bana kalsa yabancı hiç almayacağım ama işte Pes'teki faydalarının hatırına Agüero ile İbo'yu alayım dedim :haha

Ayrıca bana kalsa ben sadece buraya Trabzon 1461 ' in kadrosunu yazardım da neyse :D

125279.png

Tolga Zengin => Trabzonspor
Serdar Kurtuluş => Gaziantepspor
Semih Kaya => Galatasaray SK
Tomas Sivok => Beşiktaş JK
Reto Ziegler => Fenerbahçe SK
Manuel Fernandes => Beşiktaş JK
Göksu Ahlas => 1461 Trabzon
Zlatan Ibrahımovic => P.S.Germain FC
Serdar Eylik => ErciyesSpor
Mustafa Tiryaki => 1461 Trabzon
Sergio Agüero => Man. City

Son düzenleme:
Gelmiş geçmiş tüm oyunculardan oluşan bir kadro yapayım :)

Lev Yaşin

Cafu- Rijkaard - Stam- Roberto Carlos

Edgar Davids

Platini-Bergkamp

Roberto Baggio-Ronaldo-Rivaldo

Biraz karışık oldu,kadro ise çok ofansif ama muhteşem gerçekten.

Gelmiş geçmiş tüm oyunculardan oluşan bir kadro yapayım :)

Lev Yaşin

Cafu- Rijkaard - Stam- Roberto Carlos

Edgar Davids

Platini-Bergkamp

Roberto Baggio-Ronaldo-Rivaldo

Biraz karışık oldu,kadro ise çok ofansif ama muhteşem gerçekten.

Sen bu yaşla bunların nasıl oynadıgını nerden biliyorsun?

Sen bu yaşla bunların nasıl oynadıgını nerden biliyorsun?

Ufak tefek araştırmalar birde abim sağolsun hayatını futbola adak olarak adamış resmen :D Her gelişinde birkaç saat anlatıyor dersini veriyor.Aralarında bir tek Lev Yaşini ben öğrettim ona e oda tabi Sovyet vatandaşı :) 20. yy nin en iyi kalecisi seçilmiş ve Dünya kupalarında en iyi kaleci seçilenlere Yaşin ödülü veriliyor.

Pes 13 klasiklerden görmüştür muhtemelen saydığı bütün futbolcular ordan çünkü :D

He canım he :D

Bir kere Cafu,Rijkaard,Roberto Carlos,Davids,Bergkamp,Ronaldo ve Rivaldoyu zaten tanıyordum.Rivaldonun milandan kalma forması dahi var bende.Carlos çocukluk kahramanım.Cafuyu da Milandan tanıyorum.Ronaldonunda 2002 Dünya Kupası turnuvalarını izleyen herkes ne kadar büyük oyuncu olduğunu bilir.Davidside zaten gözlükleri dolayısıyla bir çok kişi tanır.Abimden kaptıklarım Baggio,Platini,Rijkaard ve Stam oldu.(Sadece kadrodakilerden tabi)Pes 13 tede klasiklerin çıkması zaten emin ol süpriz oldu bizede :) Ayrıca Lev Yaşini hiç bir futbol oyununda bulamazsın.Sivri zekalılık yapma.

Son düzenleme:
Geri