• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kendimi Suçlu Hissediyorum :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Ben yurtta kalıyorum ve yurt interneti malum hiç bir şey yapamıyoruz facebook'a adam akıllı girebilen görürsek şaşırıyoruz falan o derece :D İnternet yavaş olduğu için 5 kişilik odalardan bir tanesi bizim katta kendi internetini bağlattı biz de arada odada eksik birileri olunca gidip hep birlikte LoL falan oynuyoruz 5'liyoruz zevkli oluyor. Asıl meseleye geleyim :D Bugün yine o odada biri okuldayken gittim LoL atarız diye, oturdum laptopun başına ve o anda aklıma bir hinlik geldi :D Aşağıdan bağlantı göstergesine tıkladım özellikler dedim. Baktım şifre yazılı duruyor, karakterleri göster dedim ve şifre gün gibi ortaya çıktı :D Artık hep kendi odamdayım film-dizi falan izliyorum kendimi çok suçlu hissediyorum ama buna bir dur diyemiyorum :D Bu arada 5 kişi oldukları için 150 liralık akksiz net bağlattılar fena akıyorum ama içim kan ağlıyor :fky:

Ben yurtta kalıyorum ve yurt interneti malum hiç bir şey yapamıyoruz facebook'a adam akıllı girebilen görürsek şaşırıyoruz falan o derece :D İnternet yavaş olduğu için 5 kişilik odalardan bir tanesi bizim katta kendi internetini bağlattı biz de arada odada eksik birileri olunca gidip hep birlikte LoL falan oynuyoruz 5'liyoruz zevkli oluyor. Asıl meseleye geleyim :D Bugün yine o odada biri okuldayken gittim LoL atarız diye, oturdum laptopun başına ve o anda aklıma bir hinlik geldi :D Aşağıdan bağlantı göstergesine tıkladım özellikler dedim. Baktım şifre yazılı duruyor, karakterleri göster dedim ve şifre gün gibi ortaya çıktı :D Artık hep kendi odamdayım film-dizi falan izliyorum kendimi çok suçlu hissediyorum ama buna bir dur diyemiyorum :D Bu arada 5 kişi oldukları için 150 liralık akksiz net bağlattılar fena akıyorum ama içim kan ağlıyor :fky:

Ya onlardan biride burdaysa ? :pro

---------------------------------------

Son düzenleme:
Bence git konuş bi 10 15 lirada ben vereyim ortak kullanalım interneti de şu arkadaşlarına tehlikeli sularda yüzüyorsun bir gün bilgisayarı falan açık unutursun görürler onların internetine bağlandığını ortada kalırsın şey gibi.

ps: niklaus konuyu incelio faceden cevap vermiyor amünyim o referansla açtığın hesabı 10 level yap çabuk

Son düzenleme:
Her ay git ver adamın haklarını ayıp :D ama kabul etmeme ihtimalleride var işte.En iyisi devam et böyle :D

Az az kullanayım o zaman hepsinin ortası indirme falan yapmam zaten üniversite işimi görüyor indirme konularında :D 7 Mb'ı gördüm geçenlerde :D

Modem ayarlarınıdan bağlanan pclerin isimleri mac adresleri ve hatta ayrıntılı görüntülemede işletim sistemine kadar gözüküyor bağlantı durumu son bağlantısı vs. ve mac ve ip engelleme mevcut haberin ola :D

Modem ayarlarınıdan bağlanan pclerin isimleri mac adresleri ve hatta ayrıntılı görüntülemede işletim sistemine kadar gözüküyor bağlantı durumu son bağlantısı vs. ve mac ve ip engelleme mevcut haberin ola :D
Yok o kadarını düşünmezler tanıyorum ben :D 3 mekatronik 1 elektrik elektronik 1 metalurji ve malzeme mühendisi var odada sorun yok :D

Yok o kadarını düşünmezler tanıyorum ben :D 3 mekatronik 1 elektrik elektronik 1 metalurji ve malzeme mühendisi var odada sorun yok :D

Valla şimdi bende gerçeklerimi açıklıycam korkuyorum vallahi benimki seninkinden kötü ama tedbirlerim var benim senin gibi açıkta değilim :D
Bende ortak ol 10 15 liraya :D

İlk önce git yanlarına şifreyi bilgidğini söyleme para vereyim felan de yok derlerse devam et böyle :D

ağ dan bağlı olan pc lere bakabilirler ve senin pc adın orada görünür ağa bağlı makinalardan yakalanırsın arkadaş ortamı oda ziyaretleri olur kendini milletin içinde kötü hissedersin herkes normal davranışlar sergilerken sen aman yakalanacağım korkusuyla;)

Geri