• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kendimi Tutamıyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Steam indirimlerinde kendimi tutamıyorum bir sürü oyun aldım :D Resmen kapitalist düzen beynime işledi. Aldıklarım;
Chivalry
Grand Theft Auto IV
Just Cause 2
Left 4 Dead 2
The Walking Dead

Bu yüzden indirimlerle aklımıza giren Gaben'a gelsin bu şarkı :D

ah bu gabenin yemediği küfür mü kaldı yazık ya :( half life ha çıktı ha çıkaracam diye milyarlarca kişi buna saydırmıştı :( hiç böyle zengin tipide yok adamda lae :D

çoğu oyun 5$ oldu yeterince ucuz bence

yani 2saat alsammı diye düşündüğüm saints row'un 2katı parasını biraz önce abur cubura harcadım

Hayırlı olsun emre :) The Walking Dead serisini bitirmiş biri olarak oyunu önerebilirim aynı şekilde Left4Dead 2'de güzeldir tavsiye ederim.

torrent akanzide mp sorun torrentde steamde oto güncelleme var oh mis gibi :D

silmişim steam i yoksa bakıcaktım bende neyse daha iyi oldu param bana kaldı :D

Bende Bioshock aldım.Indirimde değil ama Mortal Kombat Komplete Edition çıktı 3Temmuzda onu zaten direkt aldım.Bu oyunlarda 5$ olmadığı için param kalmadı haliyle birazda torrent devam ettim bütün yaz oynarım :D

Bende Bioshock aldım.Indirimde değil ama Mortal Kombat Komplete Edition çıktı 3Temmuzda onu zaten direkt aldım.Bu oyunlarda 5$ olmadığı için param kalmadı haliyle birazda torrent devam ettim bütün yaz oynarım :D
Sadece singleplayer olan oyunları almıyorum torrentten indiririm zaten ama multiplayer veya mmo olanları satın alıyorum

Mortal combat'ı 1hafta önce görmüştüm güzel geldi fiyatına bakınca vazgeçtim torrent indireyim dedim buldum boyutuna bakınca vazgeçtim :D

emrenin böyle bir konu açacağını hiç düşünmezdim bana oyunlara niye para veriyorsunki diyene bak :D farcry 3 dışında indirimlerin hiç biri ilgimi çekmedi ama bu aralar oyunlarada para vermek istemiyorum ya bu seferlik pas geçicem :D

Sadece singleplayer olan oyunları almıyorum torrentten indiririm zaten ama multiplayer veya mmo olanları satın alıyorum

Mortal combat'ı 1hafta önce görmüştüm güzel geldi fiyatına bakınca vazgeçtim torrent indireyim dedim buldum boyutuna bakınca vazgeçtim :D

Fiyatıı 30$ anlarımda boyutu 8gb falandı sanırım o kadarda büyük değil :D

4-5 senelik oyun alıp kendinizi avutmayın.:crw:

L4D2 mi ?

Geri