• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kendimi yaklaşık 3-4 senedir iyi hissetmiyorum

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
-------------------------------------------------

Son düzenleme:
Büyüyoruz artık eskisi gibi başı boş hayatımız yok. Bir düzen istiyoruz. Düşün millet askere gitmek istemez çoğunlukta Ocak 2019 a kadar tecil yaptırdım :D 1 ay sonra gidip tecili bozdurdum. Hele ki sevimsiz bir iş varsa yada iş yoksa garibanlık diz boyu ise hayat daha çok üstümüze geliyor ve kafalar allak bullak. Bence çıkmazdayım şuan çıkış yolunu askere gitmekte görüyorum :D Değişik bir his insanın psikolojisi bozulması.

Büyüyoruz artık eskisi gibi başı boş hayatımız yok. Bir düzen istiyoruz. Düşün millet askere gitmek istemez çoğunlukta Ocak 2019 a kadar tecil yaptırdım :D 1 ay sonra gidip tecili bozdurdum. Hele ki sevimsiz bir iş varsa yada iş yoksa garibanlık diz boyu ise hayat daha çok üstümüze geliyor ve kafalar allak bullak. Bence çıkmazdayım şuan çıkış yolunu askere gitmekte görüyorum :D Değişik bir his insanın psikolojisi bozulması.

Doktor sana çözüm olur.

Son düzenleme:
Ben de üniversite öğrencisiyim , okulu bırakıp kafayı toplamak için gitmek istiyorum askere şehirde duvarlar üstüme geliyor gibi oluyor.

Abi doktor antidepresan veriyor.Antidepresanlık bişi yok ki , para olsa iyi doktora gidicem de para yok işte :D
Üstad sosyal ilişkilerin nasıl bilmiyorum ama genelde insanlarla etkileşimin azaldığında ya da hayat rutine bindiğinde olur, inan her insan hayatında 1 kez yaşamıştır. Bende de zaman zaman hayatın çok boş olduğu hissi oluyor ya da ne bileyim dünyanın en mutsuz insanı gibi hissediyorum. Önemli olan kendini iyi telkinlemek çünkü bunlar geçici şeyler. Bir gün güzel bir kız çıkar karşına yeniden doğmuş gibi hissettirir ya da bol kazançlı bir iş bulursun hayat senin için yeniden başlar. Takma hiç bir şeyi kafana seni ne mutlu ediyorsa onu yap.

Üstad sosyal ilişkilerin nasıl bilmiyorum ama genelde insanlarla etkileşimin azaldığında ya da hayat rutine bindiğinde olur, inan her insan hayatında 1 kez yaşamıştır. Bende de zaman zaman hayatın çok boş olduğu hissi oluyor ya da ne bileyim dünyanın en mutsuz insanı gibi hissediyorum. Önemli olan kendini iyi telkinlemek çünkü bunlar geçici şeyler. Bir gün güzel bir kız çıkar karşına yeniden doğmuş gibi hissettirir ya da bol kazançlı bir iş bulursun hayat senin için yeniden başlar. Takma hiç bir şeyi kafana seni ne mutlu ediyorsa onu yap.

Bro haklısın bazı konularda , arkadaşlık ilişkilerim iyidir yani çevrem de bir sürü insan var ama sanırım pek mutlu değilim aralarında

Bro haklısın bazı konularda , arkadaşlık ilişkilerim iyidir yani çevrem de bir sürü insan var ama sanırım pek mutlu değilim aralarında

Bu yalnız senin değil toplumun genel sorunu olmaya başladı aslında. Genel adıyla tükenmişlik sendromu olarak geçiyor bu tam olarak. Yaşantın monoton bir hal aldıysa bunu değiştirmeye,üzerine kendini ait hissedeceğin bir sorumluluk almaya çalış. Üniversite öğrencisi olduğunu söylemişsin,okulda bir çok topluluk veya okul dışında görev alabileceğin kurumlar olabilir bunlarda rol almaya çalış. Birde bu süreçte uyku ve beslenme alışkanlıklarına dikkat edip,kahvaltıyı es geçmeden yap ve son olarakta şeker bazlı yiyecekleri mümkünse hayatından çıkar,çıkaramıyorsanda olabildiğince sıfıra indirmeye çalış

Son düzenleme:
Bence en büyük etken ülkedeki problemler,
PC toplayacaksın zaten para yok dolarda almış başını döviz lobisi çakıyor.
İnternet sağlayıcıları ayrı bir düzenbaz :D Kısacası insanlar bir değişik olmuş şirketler düzenbaz olmuş. İş görüşmesine gidiyorsun torpil yoksa girip çıkıyorsun. Yada adamlar yüzüne bile bakmıyor. Çok değişik bir hal almaya başladık oda milleti etkiliyor. Üniversite okuyorsun okul bitince ne olacak diye düşünüyorsun.

Son düzenleme:
Kötü bir üniversite de okumuyorum , İstanbul Teknik ' de okuyorum.Ama bişi değişmiyor yani ne bileyim daha spesifik konular var tabii ama ne bileyim ya
Çok tanıdığım insan var düzgün üniversite bitirdi iş arıyor. Bence farklı nefes alacağın bir şey yap. Git muhabbet kuşu al onun ile ilgilen.

Son düzenleme:
Geri