• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kendisi istedi :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Volant
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Volant

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Şub 2011
Puanı
8
bugun biri benle 1v1 yapmak istedi (kendini alistar'ı en iyi oynayan sanıyor :) runessiz 6lvl çarla girdim 1v1 e ve aglamaya başladı :)
yazdıgı yazı ''TheKaTLiaM (3:44): iste abim akıllı oynamazsan bole yenersim ama adam olup yenseydin bi bok demezdim ama noobsubn :( we sus yazı yazma cunku engellicem cunku mega noobsun ee ezik a--enin --ina werim -c''
tekrar 1v1 istedi gene agladı :)
nick PeaD ekleyin (east) 1v1 yaparız 5v5 yaparız
2drszmc.jpg

8u7w6.jpg

Son düzenleme:
ben şahsen 1v1de daha çok heycanlanıyorum çünkü sana baglı bişey iyiysen kazanırsın :) yukardakileri yazan birisinden 1v1de viktor
'u alsa şaşırmazdım kendisi istiyor küfür ediyor üst üste yeniliyor ve aglıyor :)

adam utanmasa soraka ile 1v1'de herkesi yenerim dicek:P:D

1vs1 de alistar alınırmı adam harbiden noob muş supportla 1vs1 mi yapılır

Geri