• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kennen Ulti power yeahhh

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21
Nazar değmesin 3 gündür 1300den 700e düşmüştüm aylardır kennene girmiyorum gireyim dedim ve sonuç bundan sonra bu kadar ayrı kalmıycam bu champdan:D
btdbx.jpg

hacı nasıl penta attın bilmiyomda benim bildiğim penta 5v1 dir :D tryndmareyla e skiliyle 5 kişinin arasına girip penta yapınca millet şok oldu zaten :D oğuzla oynuyoduk naptın lan diyo :D team fightlarda ks gibi birşey oluyor bazen bu arada rank güzelmiş eunemisin

evet nordic deyim ama moral 0 allahıma şükür bugun 6 7 maçtır ardarda kazandım devam seri hala 1300den 700e kadar düşmüştüm şimdi toparlıyorum yavaş yavaş

hacı nasıl penta attın bilmiyomda benim bildiğim penta 5v1 dir :D tryndmareyla e skiliyle 5 kişinin arasına girip penta yapınca millet şok oldu zaten :D oğuzla oynuyoduk naptın lan diyo :D team fightlarda ks gibi birşey oluyor bazen bu arada rank güzelmiş eunemisin

kennenle 1vs5 ? naptın la yanında en az 3 kişi olması lazım zaten ultiyi actım bide bi item var basınca sana dokunamıolar onu actım 4 kişi aldım kacanıda yakaladım 5 tryda ile yaparsın ultisi zaten yeter

kennenle 1vs5 ? naptın la yanında en az 3 kişi olması lazım zaten ultiyi actım bide bi item var basınca sana dokunamıolar onu actım 4 kişi aldım kacanıda yakaladım 5 tryda ile yaparsın ultisi zaten yeter
zhonya :D ulti basmama gerek kalmadı zaten adamlara 2 atıodum full crit pat pat pat geberdiler :D bizimkiler yetişene kadar takımı katlettim

Ranked Berbat Ya Hep Troller Denk Geliyor Adam Şaçoyu Almış Karşı Tarafın Baseye Oyuncak Koymaya Çalışıyo Dakika 3 :D

Geri