• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

kepçe kulak ve yüz sarkması

-Mayourka

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Mar 2010
Puanı
9
kulaklarım kepçe ve yüzümde aşırı sarkma var boğazımın üstü yanaklarım her yerim bunun için çözüm varmı yüz hatlarım hiç belli olmuyor

baya kepçesin o zaman ameliyat olmanı öneririm saçla kapatılacak gibi olsa olma derdimde :( sarkma nasıl bişey onada yokmu resim

baya kepçesin o zaman ameliyat olmanı öneririm saçla kapatılacak gibi olsa olma derdimde :( sarkma nasıl bişey onada yokmu resim
zaten olacamda 18i bekliyorum burundan daha bir kaç sorunum var onlardan olcam sarkmaya foto yok bulamadım ama fazla değil yani hafif kilolu halimden kalma onlarda gider diye düşünüyorum ama biraz böyle yardım almak istiyorum bu doğal kremler falan var onlardan kullanıcam galiba

Yazın dışarı çıkma kışın bereyle dolaş problem?

Birden kilo verdiysen böyle olur sarkma için konuşuyorum tekrar kilo al düzenli bir şekilde ver :D

Geri