• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kha'Zix build

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lordios

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2009
Puanı
61
Arkadaşlar bir ara çok oynadığım Kha'Zix buildimi veriyorum zaten Kha'Zix in buildleri bellidir çok farklılık yoktur genelde ama skill geliştirmeleri run ve masteries leri bilmeyenler varsa burdan bakabilirler;
mqsg1.jpg

Önce runlerle başlıyalım:
mqs6b.png
:Gelişmiş Saldırı Gücü Damgası +0,95 saldırı gücü

mqs8r.png
:Gelişmiş Saldırı Gücü Cevheri +2,25 saldırı gücü

mqsbh.png
: eğer karsınızda ap varsa:Gelişmiş Büyü Direncinde Artış Nişanı Seviye başına +0,15 büyü direnci (şampiyon 18. seviyedeyken +2,7)

mqscn.png
:Gelişmiş Zırh Mührü +1,41 zırh:buda ad şampiyonlar için

İTEMLER:

Başlangıç için
mqshs.gif
ve
mqsk2.gif
artık böyle başlanıyor çünki red pot 350 g oldu

arkadaşlar baseye döndüğümüzde ilk tamamlamaya çalışacağımız item
mqsl6.gif
tr de bunu aldığım için ezik muamele si gördüm bir şeyden anlamadan konusan insanlar ama aslında kha zix e en çok alınan itemlerdendir . daha sonra bunu
mqspy.gif
yada kanasusamış alt itemleri bot olarak
mqsx0.gif
bu yada ninja tabi - oyun sonlarına doğru lazım olanlar :
mqszd.gif
>
mqt0h.gif
>
mqt1f.gif
>bu arada muramanamız 750 olunca değişicek ve aktif edilebilen pasif eklenicek onu 750 ye tamamlamak önemli böyle olucak>
mqt2l.gif
ve 1 adet defans itemi olarak >
mqt3d.gif
warmorg da alınabilinir ama gelen nerften sonra tavsiye etmem.

Skiller:
mqt7l.png
:2>8>10>12>13

mqt85.png
:1>4>5>7>9

mqt8t.png
:3>14>15>17>18

mqt9p.png
:6>11>16

skiller değiştirilebilir ama kolay pushlama ve farm için w yi maxlarım ilk
Skill geliştirmeleri:
1
mqth0.jpg
ilk olarak bunu geliştiriyoruz çünkü hem farm yapmamız kolay oluyor hem yakından atınca hp mizi dolduruyor rakibede iyi hasar verip slow luyor

2.
mqtjw.jpg
e skilini geliştiriyoruz, ganklardan kolay kaçmak ve kolay gank atmak için eğer mid de oynuyorsanız bol bol diğer lanelere gank gidebilirsiniz.

3.
mqtln.jpg
ben ultiyi geliştiririm nedeni ise q geliştirilince kişiyi tek başına bulduğunuz ve yanında hiç bir şey olmadığı zaman iyi dmg vurur fakat oyunun sonlarına doğru takımca çarpışacağımız için ben ,r geliştiririm buda rakiplerimin bana kolayca focuslanıp öldürmesini zorlaştırır ve pasifini aktif edip gerekli dmg yi vurursunuz; q ya ihtiyac olduğunu düşünmüyorum.

arkadaslar daha sonra buildime devam ederim şimdilik bukadar :rbk:

Kabiliyeteler:
mrufn.png

Son düzenleme:
İtem olarak bence
mqt1f.gif
bunun yerine defans itemi alınabilir. Kha zix zaten güçlü bir hero defansını tamamladımı daha iyi olur diye düşünüyorum

İtem olarak bence
mqt1f.gif
bunun yerine defans itemi alınabilir. Kha zix zaten güçlü bir hero defansını tamamladımı daha iyi olur diye düşünüyorum

1 defans itemlik yer zaten kalıcak 2 defans itemi fazla olur lw kesinlikle gerekli

arkadaslar alıntı yapmamaya özen gösterdim biraz dağınık oldu ama :(

tabi kişiden kişiye değişe bilir buid, lw ile tankları daha kolay kesmek için tavsiye ettim

----------

nerdeydin sen bugün turnuva kaçtı :D kabiliyetleri de gösterdinmi ben göremedimde

ya bu güne bir takıma sözüm vardı forumdandı sanırsam unuttum onu bü günde dışarıda takıldım :( tüh ya

Bugün kha zix aldım bu buildin aynısını yaptım ve gerçekten herodan çok zevk aldım konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum

Bir dezavantajı var bununla jungle üzerinden admire yapamazsın.

Khazix se defans itemi kasmak aptallık sonuçta onun işi temizlemek .

nerden öğrendin bu kelimeyi çok anime izlemekten beynin sulanmış

He ya bütün japonya admire diye çalkalanıyor. Seninde çok lol oynamaktan beynin sulanmış hafız.
Bak aptallık yapmışsın.

----------

+ Olarak admire izlemek anlamına geliyor. Dota 2'den bildiğim kadarıyla jungler'ların amaçları jungle'da kasarak izleyip pusu kurmak değil midir ? O zaman biraz mantıklı düşününce benim söylediğim de yanlış olmuyor.

genelde carrylere 1 defans itemi alınır seni bilmem ama temizliyim derken çok dayanıksız olduğundan bi bakmışsın 1stunda gittin .

----------

He ya bütün japonya admire diye çalkalanıyor. Seninde çok lol oynamaktan beynin sulanmış hafız.

Bak aptallık yapmışsın.

----------

+ Olarak admire izlemek anlamına geliyor. Dota 2'den bildiğim kadarıyla jungler'ların amaçları jungle'da kasarak izleyip pusu kurmak değil midir ? O zaman biraz mantıklı düşününce benim söylediğim de yanlış olmuyor.

burası dota bölümü değil burda kafana göre saçmalıyorsun bişeyden anlamadığın halde + aptallık falan yapmadım carrylere 1def itemi alınır.

----------

ek olarak buildimi jungle için yapmadım mid ve top dedim okursan görür sün

----------

ad caster demek daha mantıklı olucak

----------

ga yerine ne alınmalı sence dmg için ?

----------

eğer ortaya bir fikir atıcaksanız tam atında ne olduğunu belirtin en gerekli dmg itemleri zaten buildde var bu dmg yeterli

----------

bir dahada lol ile ilgili konu falan açmam burda millete bişeyler öğretelim diyoruz biri gelir saçmalar...

----------

birisi lw yerine def itemi al der birisi def itemi lazım değil der çok biliyosanız kendiniz bir build yapın benim buildim bu şekilde çok yararını gördüğüm bir build

fnatic takımından soaz ın kha buildi böyle
p8w86.png

eğer build hoşunuza gitmediyse gidin kendi buildinizi yapın

----------

+ olarak kha ya 2 def itemi kasanları dahi gördüm çünki skillerinin ad yüzdesi çok fazla değil

3.8 de evolvelar değişti diye biliyorum . istiyosan araştırıp build konusunu bi düzenle.

evet onun için yarın uğraşıcam artık q geliştiriyorum w geliştirilmiyor.

çok dayanıksız oluyorsun r sine buff geldi %50 dayanuklık veriyor

----------

hem pasifini aktif etmek içinde işe yarıyor o yüzden ben r yapıyorum ama w de olabilir

Geri