• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kha'Zix Yeni Update sonrası rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
Bilindiği üzere 3.8 patchde khanın w skilline nerf geldi q ise güçlendirildi ona göre evolvelar değişti. Pek fazla build olarak bi değişikliğe gitmedi ama kafamdaki
kha buildini sizinle paylaşmak istedim:

khazix-mecha.jpg

Rünler:
greater-mark-of-attack-damage.png
x9 Mark of Attack Damage (oyunu ingilizce oynadığım için rünlerin, itemlerin vs. Türkçe adlarını bilmiyorum)

greater-seal-of-armor.png
x9 Seal of Armor

greater-quintessence-of-attack-damage.png
x3 Quint of Attack Damage

greater-glyph-of-scaling-magic-resist.png
x9 Glyph of Scaling Magic Resist

flash.png
ignite.png

Büyü olarak flash ve ignite tercih ederim duruma göre teleportta alabilirsiniz

faerie-charm.gif
health-potion.gif
mana-potion.gif

Early gamede bu itemler farmımızı düzgün yapmak için yeterli olucaktır.

mercurys-treads.gif
tear-of-the-goddess.gif
last-whisper.gif

Oyun ortası yeterli damage sağlayan last whisper bizi idare edebiliyor. Tear of the Goddess'i Muramana'ya tamamlamaya bakın.

mercurys-treads.gif
muramana.gif
last-whisper.gif
guardian-angel.gif
the-bloodthirster.gif
frozen-mallet.gif

Oyun sonunda itemlerinizi böyle tamamlarsanız kimse sizi tutamaz. Yeterince defans ve canınız olucak. Damage demiyorum bile..

Evolve olarakta:

UCM8G.jpg
En güçlü Skillimiz

2ElCm.jpg
Assassin herosu olduğu için Kha aniden düşmanının yanında bitmesi lazım bunun için çok ideal evolve edilecek skill, kaçmak içinde mükemmel.

PuHuW.jpg
Kha için vazgeçilmez evolve bazı arkadaşlarımı w olmadan çok dayanıksız ve tflerde takıma yardımı olmadığını söylüyolar, haklılar bende katılıyorum. Dürtme yeteneği çok fazla. Nerf gelmeyeydi eyiydi.

Not: W nerflendiği için artık şahsen w evolve etmiyorum. Zamanım oldukça başka heroların rehberini yapmayı düşünüyorum.

Alıntı Değildir

Son düzenleme:
Rahat farm yapması için W geliştirilmesi gerektiğinin taraftarıyım ve öyle yaptığımda sağlam oluyor. Yaptığım buildle senin ki arasında fark yok denebilir. Ama w le özellikle rankedde defansif oyun oynandığı için farma yardımcı oluyor.

Rahat farm yapması için W geliştirilmesi gerektiğinin taraftarıyım ve öyle yaptığımda sağlam oluyor. Yaptığım buildle senin ki arasında fark yok denebilir. Ama w le özellikle rankedde defansif oyun oynandığı için farma yardımcı oluyor.
haklısın duruma göre evolve değişebiliyor

bir süredir denedim early de çok op bi camp latede çok dayanıksız tf lerde iş yapamıyor w evole edilmeyince harras da atamadığı için pek iyi olmuyor çok dengesiz olmuş :/

bi ara 20+ kill vardı ama oyunu vermek zorunda kaldım takıma katkısı oldukça az q evole ettiğiniz için adamları tek tek yakalamak çok önemli carrylere 1q ile %80-90 hp sini aldığımı biliyorum ama tek yakalarsam, tf lerde carryler korunduğu için bişey yapamıyorum

biraz araştırıcam en mantıklı halini, sonra buildimi düzenlicem şu an çok dengesiz olmuş bence.

bir süredir denedim early de çok op bi camp latede çok dayanıksız tf lerde iş yapamıyor w evole edilmeyince harras da atamadığı için pek iyi olmuyor çok dengesiz olmuş :/

bi ara 20+ kill vardı ama oyunu vermek zorunda kaldım takıma katkısı oldukça az q evole ettiğiniz için adamları tek tek yakalamak çok önemli carrylere 1q ile %80-90 hp sini aldığımı biliyorum ama tek yakalarsam, tf lerde carryler korunduğu için bişey yapamıyorum

biraz araştırıcam en mantıklı halini, sonra buildimi düzenlicem şu an çok dengesiz olmuş bence.

evet haklısın bi hayli tflerde etkisiz kalıyo w olmayınca eski halini özledim

Teşekkürler ben bu buildi denedim bugün güzeldi dediğiniz tfde ölüyor hemen işe yaramıyor fazla

bide şöyle bi şey var eskiden w evole edildiğinde bolbol tf öncesi attığınız için 1 i ölürse asist almış oluyorsunuz ve e skili kapalıysada açılmış oluyor ben hala eski evolenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum

----------

kimine göre nerf, kimine göre buff bana göre nerf tir eski halinde de q evole etmezdim çünkü tüm gücü q ya yüklemek doğru olmuyor w nin verdiği heal, dmg ve slow da çok önemli

Haklısın sanki w evolve edildiğinde karakter için daha iyi oluyor

Abi bence R evolve edilmesin. 3 Tane görünmezlik atana kadar savaşabileceğin bi champ yok khazix karşısında ya ölürsün ya öldürürsün. O yüzden ben eski düzene geçiyorum.

Abi bence R evolve edilmesin. 3 Tane görünmezlik atana kadar savaşabileceğin bi champ yok khazix karşısında ya ölürsün ya öldürürsün. O yüzden ben eski düzene geçiyorum.
Aynen kardeşim. Ben önceden R evolve ediyordum 2 görünmez oluyordum 3. yü açmadan ölüyor ve ya kesiyordum. Ama kaçacağın zaman çok iyi bi seçim oluyor çünkü görünmez olunca Hareket hızın %40 artış gösteriyor. Kaçma yönünden iyi bir seçim oluyor R evolve..

Geri