• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kiev(UEFA) 6 - Beşiktaş 0

The-Invoker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2010
Puanı
52
Eminim sizde benim gibi o hakeme içinizden bildiğiniz tüm güzel küfürleri etmişsinizdir. O kadar uğraş, emek ver, büyük umutlarla çık sahaya ve tek bir kararla tüm emeklerinin içine edilsin. Yöneticilerin yerinde olsam takımı uefa ligindende çekerim sizce bu rezillikten sonra gerek var mı ? Takımımız ne kadar kötü olursa olsun bunu haketmedi. 'Kaybetti yediremiyorsun gelip burda yazıyorsun' diyenler çıkacaktır elbet onlarada maçların ardından uefa'nın resmi facebook sayfasında paylaştığı gönderinin linkini veriyorum, gönderide maç sonuçlarını paylaşmışlar ve yazdıkları başlığa dikkat edin ozaman beni anlarsınız ;) Link; https://www.facebook.com/uefachampi...040584642412/1422635234449601/?type=3&theater

o penaltıdan sonra takım dağıldı ne yazıkki beşiktaşlı değilim ama yinede üzüldüm bunu hak etmiyordu.

Penaltı ve kart hakemin hatası tamam eyvallahta sonrası da takımın disiplinsizliği. Profesyonel futbolcu moral bozukluğu gibi bahanelerin arkasına saklanmamalı ve isterse 6 kişi kalsın mücadelesini sonuna kadar sürdürmeli.

Eğer penaltıdan sonra Beşiktaş bildiğimiz Beşiktaş gibi oynamaya devam etseydi en kötü ihtimalle maç 2-0 biterdi bu bile yeterli bir teselli olurdu. Hatta şansları yaver gitseydi belki gol bile atarlardı ama maalesef, penaltı ve karttan sonra herkes bir bahane bularak kendini koyverdi ve böyle bir sonuç çıktı ortaya.

Ben o hakeme iyi küfür ederdim de yıllardır burdayım banlanırım bununda olmasını istemiyorum. Hakemlerin türk takımlarına yaptıkları artık yetti. 2. bir hususta beşiktaş keşke kendini salmasaydı böyle bir skor görmezdik. Hakem ne kadar kötü karar verdiyse beşiktaşta o kadar maçtan soğudu rakibin eline bıraktı herşeyi

Ben Beşiktaşlıyım. Fakat kimseye bahane vermeye gerek yok 3 haftadır kör topal giden takım dün patladı herkese geçmiş olsun Beşiktaş yine ***** sulak oynamya başladı bu sezon 3.yüz bunu da yazıyorum buraya. Aboubakar la falan işler değil bu işler.

Ayrıca maç kazanmak istiyorsan cennet mekan Vedat Okyar' ın dediği gibi " Sen Beşiktaş' sın gerekirse hakemleri de yeneceksin! "

Ben Beşiktaşlıyım. Fakat kimseye bahane vermeye gerek yok 3 haftadır kör topal giden takım dün patladı herkese geçmiş olsun Beşiktaş yine ***** sulak oynamya başladı bu sezon 3.yüz bunu da yazıyorum buraya. Aboubakar la falan işler değil bu işler.

Ayrıca maç kazanmak istiyorsan cennet mekan Vedat Okyar' ın dediği gibi " Sen Beşiktaş' sın gerekirse hakemleri de yeneceksin! "

Katiliyorum kardesim hakem farkinla olucak bir skor degil evet hakem büyük faktör hadi 2 gol bilemedin 3 gol hakemden dolayi olsun,kalan goller takimin tamamem kendini salmasiyla yenen gollerdi,takimin kabahati olan gollerdi.

Ozellikle oguzhan in 2 golu var zaten,oynatilmamaliydi kisaca tek hakemin suçu degildi..

Hakem hatasından dolayı yalnızca 1 gol yedik. Diğer 5'i takım hatası nokta.
Diyeceksiniz kırmızı yedi. İlk defa bir maçta olan bir şey değil bu. Çoğu zaman olan bir şey. Takım dediğin yalnızca 11 kişiden oluşan bir şey değil. O formayı giyen herkesin mücadelesidir bu.
Tek ricam renktaşlar suçu hakeme değil kulübe atmak. Çünkü görünen o ki başka suçlu yok...

En kötü gün bugünse, bugün de BEŞİKTAŞ.

Valla orada beşiktaş değilde barça real gibi bir takım olsa bırak penaltıyı karşı takım oyuncusuna hakemi aldatmaktan kırmızı kart görüp atılırdı bile. Benim derdim yenilmek değil istersek 10 yiyelim ama hakkımızla yenilelim abi. Ama yok müsade etmezler Türk takımlarına.

Geri