• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kilo almak için önerileriniz?

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
merhaba arkadaşlar öncelikle 19 yaşındayım boyum 1.76 falan fakat kilom 61 sanırsam çok az :) olduğunca yemek ayırt etmeden yemeye çalışıyorum fakat yok hep aynı yerde seyrediyorum.farklı olarak kilo almak için ne yememi önerebilirsin? doğal yollardan tabi ilaç diyetisyen vs. şeyler söylemeyin pek o taraklarda bezim yoktur :D şimdiden teşekkürler

gece yatmadan önce yarım ekmek yada tam ekmek ye yağlı ürünler ye günde 5-6 öğün ye :D

Fast Food takıl 1 ay :D Herkes kilo vermeye çalışırken... :D bkz: Herkes gider Mersin'e sen gidersin tersine

şimdi herkes itiraz edecek ama bunu meraktan denedik :D 2 arkadaş kilo almak için, düzenli spor yaparak ben pilav + tavuk (kısaca diyetisyen tavsiyesi) diğeri hormon (streoid kullandı) ben 5 kg aldım 2 ayda çocuk 15 kg aldı :D hayvan gibi vucudu oldu orası ayrı :D eğer spor yapıp düzenli egzersiz yaparsan ve orantılı streoid kullanırsan sıkıntı olmaz. ama bazen vücut ders etki yapabiliyor.

Body'ye gidebilirsiniz belki, siz yine iyisiniz ben 170 boy 47 kilo 3 kiloyu da yeni aldım :)

Sana benim eski programımı yazayım. Bu program sayesinde 1.5 yılda 40 kilo almıştım. :) Öncelikle yatmadan önce daima bolbol beyaz unlu yemek ye. Beyaz unlu dediysem beyaz undan yapılan normal ekmekler. En önemlisi bu. Vücut protein ve yağı en sona bırakır. İlk karbonhidrata yönelir. Bu yüzden bol bol beyaz unlu ekmeklerden ye. Hele ki yatarken yersen vücut uyurken fazla enerji harcamadığı için o karbonhidratları biriktirir. Ve daima saat başı bir şeyler atıştır. Meyve-sebze'den az ye. Ve İlaçlardan uzak dur. İlaçların sandığın kadar iyi etkisi yok. Çok pis yan etkileri vardır. En önemlisi dikkatli beslen. Çünkü işi abartırsan kilo almakla kalmazsın. Damar yağlanması yaşarsın. :ent Ben nisan da karaciğer yağlanması yaşadığımı öğrendim ve o zamandan beri zayıflamaya bakıyorum.

Açıkcası bunlara yapmana gerek yok. Vücut yaparak da ideal kiloya ulaşabilirsin. Hem en sağlıklı yolu olur bu.

Son düzenleme:
Sen de bendensin kardeşim her gören bu ne ya sırık gibisin ama ip inceciksin diyor :D :D Boy 1.85 kilo 72 kg :D Bence kendinle barış sağlığını etkilemediği sürece bi problem olmaz zayıflık :) Çünkü sonra da ipin ucu kaçar zayıflamaya çalışırsın :D

Ben para yokken spor yaptıktan sonra karışım yapar içerdim. Parayı bulunca proteine geçtik tabi ^^

1 bardak yağlı süt + 1 muz + 1 buçuk kaşık bal + 2 adet yumurta beyazı(sarısını koymayacaksın) + Yarım fındıklı çikolata + 1 avuç fındık.

Mixer'de karıştırıp iç :) Tadı güzeldir , süt , muz vs. soğuk olsun , muz tadı geliyodu sadece :) Aynı zamanda mekik , şınav vb. çekersen kilonu vücüduna orantılı alırsın daha iyi olur yoksa başlarda göbeğe yığılma olabilir.

Biz vermeye çalışalım, millet almaya çalışsın. Adaletini dünya. :)

Ben denedim olmuyor doktorun dediğine göre hormonlarım normalin biraz fazla enerji tüketiyormuş.

Sen dene bi yinede belki sende işe yarar :D

Düzenli yemek : Mümkünse sabah kahvaltısını eksiksiz yapman lazım ve ne kadar çok yersen o kadar iyi.Öğle ve akşam yemekleride aynı şekilde.Fakat burda ki en önemli nokta.Yatmada önce yenilen yemek.Yatmadan önce aç olmasan bile 1 tabak bişeyler yiyip öyle yatmalısın.

Kola - Hamur işi - Yağlı yemekleri gereğinden biraz fazla tüketmelisin.

Fazla harek etmeyip metabolizmanı yavaşlatmalısın.Bu sayede az enerji çok kilo.

1.78 boy 64 kiloyum ve 2 ayda 500m ya yürüryorum ya yürümüyorum o derece yatıyorum ve paso et - beyaz ekmek - fast food yiyorum bunu epeydir yapıyorum ama zayıfım yani kiloyu yiyerek alamazsın daha farklı yöntemler dene haa bir de fazla hareket etme diyenlere bakma a sosyal olursun sonra benim gibi. :D

Geri