• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kilo almak.

Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2011
Puanı
1
Arkadaşlar 16 yaşındayım 1.78 civarı boyum var kilom 65 ben boyum için basketbol oynuyorum fakat kilo konusunda ne yaparsam yapayım sağlıklı-sağlıksız şekilde yemek yesem de kilo alamıyorum. Kilo almak için ne bulursam tıka basa doyana kadar yiyorum hani tabiri yerindeyse öküz gibi tıkınıyorum :) ama sonuç kilom değişiklik göstermiyor boyum her geçen gün uzuyor çok şükür ama kilomu yetersiz buluyorum.

Sorunumu anlattığımı düşünüyorum, sorum ise bu işin daha farklı yolları var mıdır ? (İlaç kesinlikle kullanmak istemiyorum.)

Son düzenleme:
İlaç zaten kullanma..

Ben yaklaşık 5 yıl önce baya zayıftım, biraz kilo alayım dedim afedersin öküz gibi oldum fazlası ile kilo aldım..
Şuanda yine boyuma göre kilom orantılı ama baya kilo vermeme rağmen fazlalıklar var, onlarıda vermem gerekiyor.
Yaptığım fazla birşey yok, ekmek arası patates kızartması çok yedim, yatmadan önce karnımı doyurdum ve yemek yer yemez gittim yattım.
Abur cubur çok yedim ( ne kadar sağlıksız olsada kilo yapıyor ).

3 KG Multipower MASS GAINER alicaksin , bir spor salonuna yazilcaksin düzenli günde 2 defa icip sporunuda yaparsan sağlıklı kilo alabilirsin + kasda yaparsin:)

3 KG Multipower MASS GAINER alicaksin , bir spor salonuna yazilcaksin düzenli günde 2 defa icip sporunuda yaparsan sağlıklı kilo alabilirsin + kasda yaparsin:)

Spor salonuna şu aşamada gitmeyi düşünmüyorum belki 20li yaşlarda başlayabilirim.

----------

İlaç zaten kullanma..

Ben yaklaşık 5 yıl önce baya zayıftım, biraz kilo alayım dedim afedersin öküz gibi oldum fazlası ile kilo aldım..
Şuanda yine boyuma göre kilom orantılı ama baya kilo vermeme rağmen fazlalıklar var, onlarıda vermem gerekiyor.
Yaptığım fazla birşey yok, ekmek arası patates kızartması çok yedim, yatmadan önce karnımı doyurdum ve yemek yer yemez gittim yattım.
Abur cubur çok yedim ( ne kadar sağlıksız olsada kilo yapıyor ).

1 somun ekmek ile her oturmaya 1 tava (tepsi) (ne deniyorsa ona) abartısız yerim hatta çoğu zaman ailem yağlı yemeklerde mutlaka alternatif bir yemek yapıyor yoksa aç kalabiliyorlar ciddi olarak söylüyorum bunu.

Ekmekten kasıt, normal beyaz ekmek ?

Tabii ki şimdi tadı kalmadı eskiden daha çok yerdim :D

Ata_Ekmek.JPG

Şimdi daha çok ye derim, bunun arasına patates kızarmasını bi dolduruyodum 1 ekmek, güüp mideye. Şuan günde 2 ekmek felan yiyorum..

İçerisinde et olan (Beyaz,kırmızı farketmez) her yemeği en az 3 porsiyon yerim diyorum ve yarışı bitiriyorum yardım edin ekmek kilo aldırmıyor.

hayvan gibi yiyipte kilo almamak olmaz kardeş illaki yemiyosundur vucuda yetiyodur o yediklerin gece yatmadan önce 2-3 tabak pirinç pilavı ye ben 2aya göreyim seni istediğin kadar ye sabah kahvaltısını saat 9da edersin tıka basa yersin öğle yemeğini saat 4de yersin akşam yemeğini 9da yersin işler karışır düzenli yemek yersen alırsın

Patates kızartması yiyerek kilo almayı düşünüyorsan direk vazgeç , yağdan başka birşey yapmaz.

Söylediğim gibi karbonhidrat tozu alman gerekiyor kilo almak istiyorsan , herkezin kafasına bunlar ilaç olarak geçmiş , bu tozlar besin takviyesi , kesinlikle ilaç değil ve hiç bir yan etkisi , zararıda yok bende aylardır kullanıyorum ve oldukça memnunum :)

Eğer bütçen uygunsa googleden '' MultiPower Mass Gainer '' diye arat , bunu tavsiye ederim sana :)

Bak ben kendimden örnek veriyim , 6 ay önce 42-43 kiloydum , şimdi 60 + oldum ve 1 gramda yağ yok :)

Son düzenleme:
Patates kızartması yiyerek kilo almayı düşünüyorsan direk vazgeç , yağdan başka birşey yapmaz.

Söylediğim gibi karbonhidrat tozu alman gerekiyor kilo almak istiyorsan , herkezin kafasına bunlar ilaç olarak geçmiş , bu tozlar besin takviyesi , kesinlikle ilaç değil ve hiç bir yan etkisi , zararıda yok bende aylardır kullanıyorum ve oldukça memnunum :)

Eğer bütçen uygunsa googleden '' MultiPower Mass Gainer '' diye arat , bunu tavsiye ederim sana :)

abartma la adamı 5dakkada yılların sporcusu ettin :D düzenli yese zaten alır bence bu arkadaş çok yiyodur ama düzenli yemiyodur

hayvan gibi yiyipte kilo almamak olmaz kardeş illaki yemiyosundur vucuda yetiyodur o yediklerin gece yatmadan önce 2-3 tabak pirinç pilavı ye ben 2aya göreyim seni istediğin kadar ye sabah kahvaltısını saat 9da edersin tıka basa yersin öğle yemeğini saat 4de yersin akşam yemeğini 9da yersin işler karışır düzenli yemek yersen alırsın

Bu konuda haklısın bazen kahvaltıyı 10da ediyorum bazen hiç kahvaltı etmiyorum öğle yemeği yemiyorum ya da sadece 1 tostla geçiyor akşam 8-9 gibi akşam yemeği yiyorum bunun üstüne çikolata, cici bebe gibi atıştırmalıkları yiyor yatıyorum zaten çok tok olduğum için akşam yemeğinde.

Ama pilav işini yapmaya çalışacağım.

----------

Bak ben kendimden örnek veriyim , 6 ay önce 42-43 kiloydum , şimdi 60 + oldum ve 1 gramda yağ yok :)

Yağ felan fark etmez kilo yapsın yeter ki :D bir de o tozları kullanacağım iyi güzel de bu beni tutup birden obeziteye doğru götürmesin ? :D

Çok dikkatli olmalısın ben 5-6 kilo alayım yeter dedim, bir baktım 20 kilo birden almışım. Çok dikkat etmek gerekiyor.

la herşeyin doğalı iyidir, şimdi karbonhidrat tozu alırsın, sonra protein tozu, sonra multivitamin, sonra steroid fln derken, snn kuş ölür gider. Bence hiç bulaşma bu işlere

Böyle bir yorum okudum kuşa zararı var mı ?

Hiç öyle birşey duymadım, sen yinede ilaç tarzı şeylerden uzak dur derim, yemeklerle kilo almaya çalış.

Olsa olurdu diye düşünüyorum sırf yaz tatilinde her sabah yarım ekmeğe bal, yağ, fıstık külü atar yerdim daha peşinden 2-3 saat geçmeden 1 somuna kıyma kebabı akşamda 2 tabak o gün ne varsa yerdim sonuç kilo aldım ama 63düm 65 oldum 3 ayda ben 3 ayda 2 kilo almayı da bunlara bağlamak saçma bence ki zaten özellikle çok yemek yemesem bile alırım o kiloyu.

Bir de aklıma geldi küçükken ailem doktora götürmüş beni zayıflığımdan ötürü doktor metabolizması hızlı bu böyle kalır gibi bir şey söylemiş :D

Edit:Haftasonları KFC vb. fastfood satan yerlerden yerdim baydöner'den 2 porsiyonluk iskender yerdim ve hala yiyorum.

Son düzenleme:
Olsa olurdu diye düşünüyorum sırf yaz tatilinde her sabah yarım ekmeğe bal, yağ, fıstık külü atar yerdim daha peşinden 2-3 saat geçmeden 1 somuna kıyma kebabı akşamda 2 tabak o gün ne varsa yerdim sonuç kilo aldım ama 63düm 65 oldum 3 ayda ben 3 ayda 2 kilo almayı da bunlara bağlamak saçma bence ki zaten özellikle çok yemek yemesem bile alırım o kiloyu.

Bir de aklıma geldi küçükken ailem doktora götürmüş beni zayıflığımdan ötürü doktor metabolizması hızlı bu böyle kalır gibi bir şey söylemiş :D
Nasıl bir doktor la o öyle. :D

- Diyetisyene göründün mü hiç ?

Geri