• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kilo Verenler, Vermek İsteyenler (kilo:) Herkes Buraya Lütfen :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan iGivenUp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iGivenUp

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
14
Beyler 18 yaşındayım 1.86 boy var 100 kiloyum aslında kötü bi görüntüm yok çok fazla geniş omuzluyum sönük bi duruşum yok tipimde güzel ağzımda laf yapan cinstenim ama kız konularında şu kilo beni fazlasıyla özgüvensiz biri haline getirir oldu. Varsa kilolu olan derdini anlatmak isteyen konusalım burda, kilo verenler bize yöntemlerini anlatabilirse sevinirim ayrıca. hadi Bismillah :))))

insanity programını araştır diyorum ve konudan çıkıyorum :D

forumu çöpçatan sitesine çevirdiniz :) hergün 1-2 kız konusu ve bu tarz ana başlıklarda geldi şimdi.Site temasını da toz pembe yapsın ümit bey tam size uygun ortam oldu buralar ;)

forumu çöpçatan sitesine çevirdiniz :) hergün 1-2 kız konusu ve bu tarz ana başlıklarda geldi şimdi.Site temasını da toz pembe yapsın ümit bey tam size uygun ortam oldu buralar ;)
:D bişeyleri pembe olarak görmek istiyorsan önce iç çamaşırlarından başla :) ve daha sonra bu tarz başlıklar görmek istemediğin kısımlarında takıl istersen sitenin. ha yok yapamıyorum öyle diyorsanda girmezsin bu tarz konulara olur biter :) illa kaşıntı yapmayın

1,86 da 100 kilo çok da sırıtmaz bende 1.80 boy var kilo geçen 100 çıktı dert etmiyorum şu an yememe dikkat etmeye çalışıyorum sabit kalsın diye çünkü metabolizmamda sıkıntı var az yiyorum ki anca sabit kalsın

Boy 1.90 Kilo:105 uzun boylu agzı laf yapan yakısıklı bırıyım fızıksel olarak gobegım var masallah goruntude bısey yok perdelerı kaldırınca yag tulumu bende aynı sorunu yasıyorum acılen kılo vermeye baslıycam spora yazılıyorum 20 kılo fazlam var taktık dıyet vs bılenler onerılerı olanlar yazarsa sevınırım

1.5 yıl önce, bende tam 100 kiloydum.. Yaşım 18, boy 1.85.
Fazla belli olmaz diyenlere bakma gerçekten fazlası ile belli oluyor kilolu olduğun bende yaşadım çünkü.

Abimin bana gaz vermesi sonucu spora başladım.. Spor dediğimde öyle spor salonu felan değil, normal spor koşu felan.. Beyaz ekmeği kestim, buğday ekmeği yemeye başlamıştım o aralar..
Hiç unutmuyorum okullar kapandığında başlamıştım spora, okullar açıldı 80 kiloya düşmüştüm.. Herkes çok şaşırmıştı.

Her gün düzenli olarak koş, ilk zamanlar koşmakta zorlanabilirsin ancak göreceksin ki bir kaç hafta sonra alışıyorsun..
Beyaz ekmeği kes, buğday felan ye aşırıya kaçmamak için.
Boğazına çok dikkat etmelisin, fazla yemek yememeye özen göster.
Sakın yürüyeyim deme, yürümek birşey kazandırmaz sana, önemli olan koşup kalori yakman.
Koşudan sonra imkanın varsa günde 25-30 derken 100 mekiğe çıkar bunu..
Bu söylediklerimi her gün düzenli olarak yaparsan farkı göreceksin.

1.5 yıl önce, bende tam 100 kiloydum.. Yaşım 18, boy 1.85.
Fazla belli olmaz diyenlere bakma gerçekten fazlası ile belli oluyor kilolu olduğun bende yaşadım çünkü.

Abimin bana gaz vermesi sonucu spora başladım.. Spor dediğimde öyle spor salonu felan değil, normal spor koşu felan.. Beyaz ekmeği kestim, buğday ekmeği yemeye başlamıştım o aralar..
Hiç unutmuyorum okullar kapandığında başlamıştım spora, okullar açıldı 80 kiloya düşmüştüm.. Herkes çok şaşırmıştı.

Her gün düzenli olarak koş, ilk zamanlar koşmakta zorlanabilirsin ancak göreceksin ki bir kaç hafta sonra alışıyorsun..
Beyaz ekmeği kes, buğday felan ye aşırıya kaçmamak için.
Boğazına çok dikkat etmelisin, fazla yemek yememeye özen göster.
Sakın yürüyeyim deme, yürümek birşey kazandırmaz sana, önemli olan koşup kalori yakman.
Koşudan sonra imkanın varsa günde 25-30 derken 100 mekiğe çıkar bunu..
Bu söylediklerimi her gün düzenli olarak yaparsan farkı göreceksin.
cok sagol benımde yasım 18 105 kıloyum boy 1.90 gobegım var harbı gobek ama yag bıldıgın evımın altı spor salonu hemen baslıyorum!

Spor salonuna boşuna para vermenize gerek yok, isterseniz istediğiniz kiloya her şekilde ulaşabilirsiniz, oraya vereceğiniz para cebinize kalır.

:D bişeyleri pembe olarak görmek istiyorsan önce iç çamaşırlarından başla :) ve daha sonra bu tarz başlıklar görmek istemediğin kısımlarında takıl istersen sitenin. ha yok yapamıyorum öyle diyorsanda girmezsin bu tarz konulara olur biter :) illa kaşıntı yapmayın
senin bu tarz,bu üslupta bir cevabından sonra kaşıntı yapan ben değil sen oluyorsun:) ben bu tarz konulara hiç girmiyorum zaten boş ve ergen tarzı konular olarak görüyorum kendi yorumumu dile getirdim sadece konuya girip :) yaş seviyesi iyice düştü forumun şu cevabına bak tabularına mı dokundum yoksa böyle saldırıyorsun hmmmayrıca annen yanlış bilgilendirmiş seni o gün siyahtı iç çamaşırlarım ;) ben kişisel düşüncemi söyledim sen belden aşağı vurdun konuyu aynı şekil cevabını alırsın merak etme bu hep böyle olacak...

Son düzenleme:
https://www.maxigamerz.com/f224/before-after-220030/
- Ben spor salonuna gittim. 2 haftada 115 ten 118 e çıktım boş yere para ve zaman kaybı..
- Evde spor yapmayı deneyin. Mesela ben Insanity programının yardımı ile zayıfladım. İlk başta program çok ağır ve yorucu geçiyor. Yapamadıklarınızı "tamamen" yapmasanızda "kısmen" yapmaya çalışın. Googleda Insanity Workout yazdığınız zaman milyonlarca sonuç çıkar. Torrent olarak indirirseniz daha hızlı iner. " INSANITY WORKOUT İÇERİĞİNE BAKMAK İÇİN TIKLAYIN.
- Ben ilk başlarda 10 tane mekik çekiyordum ardından 15 - 20 derken şuan 50 tane aralıksız çekebiliyorum. Şınav çekmeye çalışın fakat göbek olduğu için kollar taşımayabilir. 5 kilo - 5 kilo dambıl alın günde 20-30 defa kolları çalıştırın. Değişik haraketler yapmayın. :D
- Arkadaşlar kilo verme işi azim işidir. Verdiğiniz kiloları görünce gaza geleceksiniz. Cidden diyorum mesela ben şuan 96 kiloyum, canım cips-kola-film 3 lüsü yapmak istiyor ama yapmıyorum. :D Bunlar azim işte. :D
- Zayıfladıkça giydiğiniz kıyafetler bile daha çok yakışacak bakın görün.
- Kalça bölümünüz büyükse dert etmeyin demiyorum edin çünkü vücutta en zor orası erir. Zamanla kilo kaybettikçe sönüyor gerçi. :D
- Daha ne diyeyim ki ? Şimdiden hayırlı olsun verdiğiniz kilolar.

Spora başlamayı düşünen kilosu fazla arkadaşlarım .. Kesinlikle bir diyetisden düzgün beslenme programı almadan spora başlamayın , sporu doğru şekilde yapmadıktan sonra 10 senede çalışsan fayfa etmez..

Düzgün bir beslenme programı + spor programı ile 3-5 aydaki değişime kendiniz bile inanamazsınız :D

Spora başlamayı düşünen kilosu fazla arkadaşlarım .. Kesinlikle bir diyetisden düzgün beslenme programı almadan spora başlamayın , sporu doğru şekilde yapmadıktan sonra 10 senede çalışsan fayfa etmez..
Düzgün bir beslenme programı + spor programı ile 3-5 aydaki değişime kendiniz bile inanamazsınız :D
Olm sen nickten kaybediyon geliyon tavsiye veriyon. :D :D :D

1.75 - 78 arası boyundayım 65 kilom var. 65 sayı olarak bakınca çok görünüyor ama "bir deri bir kemik" tarzındayım.Şöyle 10 kilo alsam toparlarım gibime geliyor.
Ama çok fazla bir şey yiyemiyorum -,- nasıl kilo alırım iGiven veya bilen birisi anlatsın yav :D

kilo fazlası olanlara tavsiyem yağı şekeri ekmeği kesin.beyaz ekmek yerine esmer ekmek yiyin(abartmadan) aşırıya kaçmayacak şekilde haftada 1gün örneğin perşembe günü 2adet baklava yiyebilirsiniz(ters tepki için) ek olarak saat 5den sonra karbonhidrat alımı yapmayın.sebze ve meyvelere yönelin.3tabak yerine 1tabak yiyin ama öğünlerinizi arttırın(metabolizma hızlanması için),günde en az yarım saat hareket edin bilgisayar başında fazla durmayın ek olarak sabah yürüyüşleri olabilir.evde hergün mekiğe zaman ayırın hergün aşırıya kaçmayacak şekilde mekik çekin.Bunları uyguladıktan sonra farkı göreceksiniz

----------

1.75 - 78 arası boyundayım 65 kilom var. 65 sayı olarak bakınca çok görünüyor ama "bir deri bir kemik" tarzındayım.Şöyle 10 kilo alsam toparlarım gibime geliyor.
Ama çok fazla bir şey yiyemiyorum -,- nasıl kilo alırım iGiven veya bilen birisi anlatsın yav :D

kilo almak çok basit ama önemli olan yağ olarak almaman he sen yağlı olsun diyosan gece yatmadan önce 2tabak pirinç pilavı ye 1aya 5kilo alırsın.He diyosan vucudumda okadarda yağ olmasın öğünlerini 3se 6ya çıkarıp bol bol yemek yemelisin(et tavuk süt ürünlerine yönelmelisin)

----------

Spor salonuna boşuna para vermenize gerek yok, isterseniz istediğiniz kiloya her şekilde ulaşabilirsiniz, oraya vereceğiniz para cebinize kalır.

aksine spor salonu daha yararlı hale getirir.Spor salonuna gidipte günlük protein karbonhidrat değerlerini almadıktan sonra yanlış program uyguladıktan sonra tabikide kilo alamazsınız kilo verirsiniz.

Durumu olanlar için, spor salonuna gidebilirler zaten, ben durumu olmayanlar için, para vermek istemeyenler için söyledim.

mart ayıda değil hayırdır inş baharada girmiyoz :D forumda kız konuları tavan yaptı

Beyler 18 yaşındayım 1.86 boy var 100 kiloyum aslında kötü bi görüntüm yok çok fazla geniş omuzluyum sönük bi duruşum yok tipimde güzel ağzımda laf yapan cinstenim ama kız konularında şu kilo beni fazlasıyla özgüvensiz biri haline getirir oldu. Varsa kilolu olan derdini anlatmak isteyen konusalım burda, kilo verenler bize yöntemlerini anlatabilirse sevinirim ayrıca. hadi Bismillah :))))
aynı boylardayız aynı yaştayız aynı kilolardayız aynı dertten var ( öz güvensizlik :D )

ya benim bu kilo durumu bir anda olan bişey değil ilkokul 3. sınıfa kadar ben cılız bişeydim :D sonradan bişeyler değişti hayatımda yavaş yavaş asosyalleştim o zaman ateri favoriydi hep onun başındaydım daha sonra bilgisayara geçtik tabi ama bu kilo olayım bi anda olan bişey değil onu demek istedim zamanla bu hale geldim :D

Geri