• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kilo verme ve bel incelmesi ?

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Merhaba arkadaşlar 19 yaşımdayım yaklaşık 2 sene önce 110 kiloya yakındım sonra kendi çabalarımla 75 kiloya düştüm ve şuan 85 kilo civarıyım boyumda 1.85 bi 10 kilo versem iyi olur diye düşünüyorum, hızlı bir şekilde nasıl verebilirim? bide şöyle bir sorunda var spor salonuna gidiyordum onceden dolayısıyla irileşti vücudumun üst kısmı artık gitmiyorum fakat azar azar evde spor yapıyorum , asansör kullanmıyorum , 8 kat merdiven cıkıyorum 6. katta yoruluyorum :) bide beli inceltmek için nasıl bir egzersiz uygulamam lazım evde pantolonlar var 32 beden zar zor giriyorum içine 33-34 oluyo ama yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :) (AŞIRI DERECEDE KAFAYA TAKTIM :( )

Aslında hepsi kafada bitiyor. Eyer kendini sıkarsan 75-70 e düşersin . Ben 129 kilodan 79 a 5 ayda düşmüştüm (Sağlıyım Bozulmuştu) Şuan Body'e Gidiyorum Kilom 85 Eskiden yoluma Gidemezdim Şimdi Baya Sağlıklığım.

Eyer imkanın Varsa Body'e Yeniden Başla Derim.

Not:Bol Bol Soda İç.

Aslında hepsi kafada bitiyor. Eyer kendini sıkarsan 75-70 e düşersin . Ben 129 kilodan 79 a 5 ayda düşmüştüm (Sağlıyım Bozulmuştu) Şuan Body'e Gidiyorum Kilom 85 Eskiden yoluma Gidemezdim Şimdi Baya Sağlıklığım.

Eyer imkanın Varsa Body'e Yeniden Başla Derim.

Not:Bol Bol Soda İç.

Zayıflamak için mideyi feda etmek kötü olur soda sonuçta asitli bir içecek.

Geri