• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Kim bana 2600 rp hediye etti !?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Bugün arkadaşa üyeliği verdim, TR de oynamak sitemişti. Akşam eve geldim üyeliğe girdim ve 2691 rp olduğunu gördüm... İlginç, arkadaş mı aldı dedim acaba ama ne alaka !? RP satın alma geçmişinde alındığına dair ibare yok ayrıca neden alsın bana rp !?

L0rdios söyledim oda şaşırdı...
33onw3p.png

----------

Tabi o bana inanmadı forma at dedi -.-

west geçişleri beleş oldu rp ile geçenlere rp ler geri iade edildi seninde rp geri gelmiş :) lee skin gzl miş

Beyler olay yanlıs anlasılmasın, o rp zaten benim parayla çektiğim rp bedava değil o anlaşıldı. =)

Abi bende eu dan türkiyeye geçiş yaptım id sordu sandım yazdım Nickmiş ya ticket attım nickimin değiştirilmesi için :D

Acaba hangi skini istesem :lve: şaka bi yanada riotun böyle ufak jestleri harbiden çok hoşuma gidiyor.

arkadas sadece hakkını almıs geçişler bi ara paralıydı arkadas para verip gelmiş şimdi gelçişleri bedava yaptılar para verenlerinde hakkını yemiyelim rp lerini geri iade edelim demişler.

Geri